Dead by Daylight oyundan atıyor

muzort

Femtopat
Daha fazla  
Arkadaşlar, geçen gün Dead by Daylight satın almıştım, fakat oyuna her girdiğimde rahat bir şekilde karşılaşma buluyor ve en az 5 dakika oynuyorum ve daha sonrasında beni oyundan atıyor ve giriş ekranına getirip internet gerekiyor tarzında bir yazı çıkıyor, bazı zamanlar ise hiçbir şekilde atmıyor rahatça oynayabiliyorum ama dediğim gibi çoğunlukla atıyor. Bunun nedenini bilen arkadaşlar varsa yardımcı olursa sevinirim. Bu arada da her attığında da saat cezası veriyor böyle devam ederse ban yemekten korkuyorum.

İnternet kötüyse yapıyor genelde ping yüksek olunca beni de atıyor. Başka oyunlarda kaç ping alıyorsun Avrupa serverlarında.

Kankaa Valorant'ta benim genelde 60-70 arası pingim oluyor, bir de benim şu anki cezam 5 saatte en fazla saat cezası mı var yoksa daha büyük cezalar veriyor mu yardımcı olursan sevinirim.

Kankaa Valorant'ta benim genelde 60-70 arası pingim oluyor, bir de benim şu anki cezam 5 saatte en fazla saat cezası mı var yoksa daha büyük cezalar veriyor mu yardımcı olursan sevinirim.

1 kere ceza yedim ben 5 dakika başka yemedim de. Büyük ihtimalle internette dalgalanma oluyordur diye tahmin ediyorum o yüzden olabilir gerçi internet hep dalgalı orası ayrı konu. Ben de arkada oyun inerken atıyordu başka sorun da olabilir sende.

Yeni konular

Geri
Yukarı