Dead by Daylight performansını artırmak için ne yapılabilir?

İşletim sistemi
Windows 10

ByWitcher123

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba, Dead by Daylight oynuyorum ve genel olarak oyunda aldığım FPS 60-70 arasında değişiyor, fakat ani dönüşlerde vs. 20 FPS'e kadar drop alıyorum ve bu da bütün oyunu çöp ediyor. İşlemci olarak FX 8300 alsam bu FPS droplar düzelir mi?

Merhaba, Dead by Daylight oynuyorum ve genel olarak oyunda aldığım FPS 60-70 arasında değişiyor, fakat ani dönüşlerde vs. 20 FPS'e kadar drop alıyorum ve bu da bütün oyunu çöp ediyor. İşlemci olarak FX 8300 alsam bu FPS droplar düzelir mi?
Dostum sorunun işlemcide değil işlemci almana gerek yok.

DBD Genel olarak optimize özürlü bir oyun iyi kartlarda bile takılma sorunu var. Çok takma gözüne güzel gelecek kadar ayarı düşür yeterli.

FPS sınırını kaldırmak için YouTube'a bak. Çözünürlüğü oyunun dosyalarından değiştirmeni ve tam ekran yapmanı öneririm çünkü oyun pencereli tam ekranda çalışıyor. Steam rehberlerini ve YouTube'daki rehberleri incelersen bu tür sorunların çözümünü bulabilirsin.

Geri
Yukarı