Dead By Daylight Steam ve Epic Games hesabını bağlama

Kusho

Decapat
Birkaç aydır oyunu Epic Games'ten oynuyordum. Dün Steam'den aldım ve yaklaşık 3-4 saat oynadım. Epic Games'teki hesabımı Steam'e geçirebilmem mümkün mü diye düşündüm. Bununla ilgili bir konuyla karşılaştım ancak tam olarak anlamadım. Konunun üzerinden de yaklaşık 1 yıl geçtiği için tekrar bir konu açmak istedim. Hesap taşıma konusunda bir değişiklik oldu mu? Olmadıysa nasıl taşıyabilirim?

Bağlayabiliyorsun. Önce Epic Games'den oyunu indirip bir kere başlatman gerekiyor. Daha sonra bir BHVR hesabı oluşturup, Steam ve Epic hesaplarını BHVR hesabına bağlaman gerekiyor. Bağladıktan sonra ne kadar ilerlemen ve DLC varsa Epic hesabına
Arkadaş çözmüş sanırım göz atabilirsin.

Onu fark etmemişim kusura bakmayın. Ben de o konuya bakmıştım ama bir kere başlatma kısmını anlamadım. Çünkü şu an hem Steam'de hem de Epic Games'te hesabım var. Ve ben iki hesabımı da BHVR hesabıma bağlarsam hangisini sayacak? O konuda kafam karıştı.

Onu fark etmemişim kusura bakmayın. Ben de o konuya bakmıştım ama bir kere başlatma kısmını anlamadım. Çünkü şu an hem Steam'de hem de Epic Games'te hesabım var. Ve ben iki hesabımı da BHVR hesabıma bağlarsam hangisini sayacak? O konuda kafam karıştı.
Yok ya ne kusuru. Ben gözünüzden kaçmıştır diye önermiştim. Eğer ikisinde girdiğinizdede BHVR hesabını istiyorsa yani hesap içinde hesap muhtemelen gelişmiş hesabınız sayılabilir. Mesela farklı birşeyden örnek vereceğim Asphalt veya Simcity gibi oyunlarda seçenek sunuyor tabi aynısı olacak diye birşey yok sadece yardımcı olmaya çalışıyorum.

Yok ya ne kusuru. Ben gözünüzden kaçmıştır diye önermiştim. Eğer ikisinde girdiğinizdede BHVR hesabını istiyorsa yani hesap içinde hesap muhtemelen gelişmiş hesabınız sayılabilir. Mesela farklı birşeyden örnek vereceğim Asphalt veya Simcity gibi oyunlarda seçenek sunuyor tabi aynısı olacak diye birşey yok sadece yardımcı olmaya çalışıyorum.
Teşekkürler.

Demin ikisini de bağladım ancak Steam hesabına girdiğimde Epic Games hesabım geçmemişti.

Son düzenleme:
Geçen yıl Steam ya da Epic Games hesaplarımızı BHVR hesabımıza bağlayarak Cross Progression yani iki platformdan da aynı hesapta aynı şekilde ilerleme yapmak mümkünmüş. Ancak bir hata meydana geldiği için bu özelliği kapatmak zorunda kalmışlar ve yıl sonuna kadar geri gelmesi planlanıyormuş.

Geçen yıl Steam ya da Epic Games hesaplarımızı bhvr hesabımıza bağlayarak cross progression yani iki platformdan da aynı hesapta aynı şekilde ilerleme yapmak mümkünmüş. Ancak bir hata meydana geldiği için bu özelliği kapatmak zorunda kalmışlar ve yıl sonuna kadar geri gelmesi planlanıyormuş.

Anladım beni de bilgilendirdiğiniz için teşekkürler.

Geri
Yukarı