Dead by Daylight tek başına oynamak için alınır mı?

Sound Track

Centipat
Yer
Almanya Hamm
Arkadaşlar ben ara ara Steam'ın istatistikler kısmından en çok oynanan oyunlara bakıyordum. Dün Dead by Daylight'in 15.50 TL olduğunu gördüm. Benim arkadaş grubum yok. Tek başına oynamak için alınır mı? Tek başına sarar mı? Oyunda hikaye ve singleplayer modları var mı? Sizce Dead by Daylight mi alayim American Truck Simulator mü?

Arkadaşlar ben ara ara Steam'ın istatistikler kısmından en çok oynanan oyunlara bakıyordum. Dün Dead by Daylight'in 15.50 TL olduğunu gördüm. Benim arkadaş grubum yok. Tek başına oynamak için alınır mı? Tek başına sarar mı? Oyunda hikaye ve singleplayer modları var mı? Sizce Dead by Daylight mi alayim American Truck Simulator mü?
Çok güzel, alınır.

Dead By Daylight alma. Tek başına mümkün değil sarmaz.
Bende sardı cidden. Hem katil hem kurban çok iyi gidiyor.
Dead by Daylight'ta her karakterin kendi hikayesi var ancak yanlış bilmiyorsam tek oyunculu yok.

Ben de eğleniyorum da, katil nasıl oynuyorsunuz ya? 10 dakika bekliyorum, yine oyun falan bulmuyor. Katil oynamama izin vermiyor oyun.
Oyun ararken "shift+tab" yapıp internette geziniyorum. Sol tarafa alıyorum interneti ki oyun bulduğunda görebileyim.

Bende sardı cidden. Hem katil hem kurban çok iyi gidiyor.

Dead by Daylight'ta her karakterin kendi hikayesi var ancak yanlış bilmiyorsam tek oyunculu yok.
Tek oyunculu yok. Evet her karakterin kendi hikayesi var ama önemsiz yani oyuna bir katkısı yok. Tek başına kanser olma ihtimalin çok yüksek ya da sen takımda sen kötü oynarsın😅. Uzun lafın kısası oyun ilgini çektiyse alabilirsin tabi ama ben oyun ilk çıktığı zamandan beri oynuyordum o eski tadı yok maalesef. Tek başına sarmaz dememin sebebi oyunun atmosferidir.

Tabiki alınır. Ben genelde tek başıma oynuyorum. Yanıma sevgili @Hoaxer de alıyorum bazen birlikte oynuyoruz.

Yeni konular

Geri
Yukarı