Dead by Daylight zorluğu

sasi

Hectopat
Dead by Daylight'te survivor olarak oynamak imkansız. 5 oyun girdim. Hepsinde yenildim. Oyunu fena da oynamıyorum. Bu oplik nedir? Katillerdeki öneriniz var mıdır?

Son düzenleyen: Moderatör:
Dead by Daylight'te survivor olarak oynamak imkansız. 5 oyun girdim. Hepsinde yenildim. Oyunu fena da oynamıyorum. Bu oplik nedir? Katillerdeki öneriniz var mıdır?
Bir kaç ay önce katillerle oynamak imkansız derecesindeydi bende diyorum neden millet yeni gelen güncellemeye saydırıyor meğerse opliği survivordan alıp katillere vermişler. Ben katil olarak çete oynuyorum sarıyordu güzeldi de.

Hocam oyunda çok fazla hile var ayrıca biraz nasıl öldüğünüzü inceleyin alakasız ama ben Valorant'ta ölünce neden öldüğüme bakıp hatamı düzeltiyorum onun gibi örneğin ses çıkarıptamı ölüyorsunuz veya başka bir sebeptenmi bunlara bakın ayrı olarak bana göre bazı katiller çok op.

Hocam oyunda çok fazla hile var ayrıca biraz nasıl öldüğünüzü inceleyin alakasız ama ben Valorant'ta ölünce neden öldüğüme bakıp hatamı düzeltiyorum onun gibi örneğin ses çıkarıptamı ölüyorsunuz veya başka bir sebeptenmi bunlara bakın ayrı olarak bana göre bazı katiller çok op.

Hocam itemları da döşedim. Mor mor ama hiçbiri etki etmiyor. Ben 30 metre öteden anlıyıp kaçıyorum. Olmuyor. Milleti beni herkese döşüyor katiller. Adam bana zincir atıyor. İşim bitiyor. Birisi poison atıyor. İşim bitiyor. E benim ne özelliğim var? Fener tututuyorum. Adam bana mısın demiyor. @Finisterre

Son düzenleyen: Moderatör:
İmkansız değil. Oyunu öğrenmek ve anlamak zaman alıyor. Zamanla gelişiyorsun ve daha iyi loop atabiliyorsun. Daha iyi perk ve item kombinasyonlarını öğreniyorsun. Ayrıca şans faktörü de önemli. Kötü ya da iyi oyuncularla karşılaşmak zaten ayrı bir şans meselesi ama sen ne kadar yetenekli de olsan ve ne kadar iyi oyuncular denk gelirse gelsin şans eseri yine kaybedebilirsin. Katil herhangi bir şekilde karşına çıkabilir ya da çok başka şeyler olabilir. Ayrıca ekip ya da arkadaş varsa oyun survivor modda kesinlikle daha iyi. Tek oynuyorsan zaten bir koordinasyon yok. Öyle zaten Allah'a emanetsin. Survivor modda teksen o zaman neredeyse tam şans oyunu oluyor ve daha düşük şans hem de.

Ben ağırlıklı olarak katil oynuyorum. Survivor modda bazen oynuyorum ve tek takılıyorum. Buna rağmen kaçtığım oyunlar oluyor. Çok iyi bir looper olduğum da söylenemez.

Gelişmek ve keyif almak istiyorsan katil de oyna. Perklerini öğren. Survivor oynarken katillerin oyun tarzlarini anlamiş olursun. Bunlar hemen olacak şeyler değil kendine zaman tani. Bu oyun takim oyunu o yuzden katilin güçlü olmasi normal. Sen tek giriyorsan ona göre perk diz. Oyunda kaçmak ilk değil son hedefin. İlk hedefin takim arkadaşlarina zaman kazandirmak ve akillica oynamak. Sen kaçamasan bile takimindakilerin kaçmasina yardimci olmak da keyif vericidir. Oyunda tehlike anlari dişinda boş boş gezme mutlaka aktif ol. (Jenerator yap, totem temizle vs.) Daha yazilabilir ama kisaca boyle.

Geri
Yukarı