Dead Cells bitiyor mu?

Ethem Efe

Hectopat
Makaleler
1
Yer
Kocaeli gölcük
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
4060Tİ 16 GB RAM Ryzen 5 5500 Cooler Master 120L XTB 1 TB SSD
Meslek
Öğrenci
Bitmiyor diye biliyorum ama emin olamadım. Oyunu birkaç kere daha bitirince farklı şeyler olur mu? Spoiler vermeyin.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bitmiyor diye biliyorum ama emin olamadım. Oyunu birkaç kere daha bitirince farklı şeyler olur mu? Spoiler vermeyin.
Spoiler vermeden nasıl desem bilmiyorum fakat evet birkaç defa bitirince farklı şeyler oluyor fakat haritalardaki bazı noktalara dikkat edip yeni bosslar ve bölümlerin kilidini açmanız lazım fakat bunların hepsinden önce oyunu açtığınız en zor modda oynamanız gerekiyor.

Spoiler vermeden nasıl desem bilmiyorum fakat evet birkaç defa bitirince farklı şeyler oluyor fakat haritalardaki bazı noktalara dikkat edip yeni bosslar ve bölümlerin kilidini açmanız lazım fakat bunların hepsinden önce oyunu açtığınız en zor modda oynamanız gerekiyor.
En zor modda oynamak şart mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bitiyor. Videolarını izledim. Boss fight v.b. ciddi iyi oynamak lazım bitirebilmek için. Ben 1. baş düşman hücresinden sonra kasmadım. Baş düşman hücrelerini beşlemen lazım öncelikle.

Evet, yoksa yeni bosslar ve bölümleri açamazsınız. Ben hatırladığım kadarıyla 4. hücreye kadar açmıştım bir ara. Canavarların saldırılarına dodge atmayı öğrenirseniz oyun kolaylaşıyor ve zorlanmaktan zevk alıyorsunuz. 🤠

Yeni hücreyi açınca nasıl anlayacağım yeni bosslar açıldığını?

Bitiyor. Videolarını izledim. Boss fight v.b. ciddi iyi oynamak lazım bitirebilmek için. Ben 1. baş düşman hücresinden sonra kasmadım. Baş düşman hücrelerini beşlemen lazım öncelikle.
Bitmiyormuş hocam. Alttaki arkadaş yazdı.

Yeni hücreyi açınca nasıl anlayacağım yeni bosslar açıldığını?
Haritalardaki bazı kapıların açılabilir olduğunu farkedeceksiniz. Hücre sayısına göre açılan kapıların bazıları yeni yerleri açıyor, onların sonunda da bosslar oluyor detay verirsem spoiler olur.

Yeni konular

Geri
Yukarı