Dead Cells DLC'ler ana oyun olmadan çalışır mı?

FatihAktay

Hectopat
Merhaba. yakın zamanda Game Pass aldım ve Dead Cells yükledim. DLC'ler ile oynamak istiyorum. şimdi ben DLC'leri aldım ama oyunun kendisini almadım. DLC'ler çalışır mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
DLC (downloadable content) oyunun kendisi olmadan maalesef çalışmaz. Zaten DLC'nin mantığı oyunu indirip, daha sonra bu indirilebilir içeriklerle oyunun birikimini genişletmektir.

Nasıl iade edebilirim acaba bilginiz var mı?
Oyun zaten sizde olmadığı için iki saatten fazla oynamamışsınızdır. Satın alım sürenizin üstünden 14 gün geçmediyse, Steam Yardım sitesinden Satın Alımlar sekmesini tıklayın. Ardından satın alımınızı bulun, yanlışlıkla aldığınızı belirten sekmeyi seçin ve "İade talebi oluşturmak istiyorum"a tıklayın.

Yoğunluğa göre ücret iadeniz birkaç gün sürebilir.

Hocam zaten DLC'leri Steam'den aldıysanız orada bir ibare vardır, "Bu DLC'leri kullanabilmeniz için... Oyununun Steam sürümüne sahip olmalısınız." şeklinde. Platform farklılığı, maalesef işler böyle yürüyor.

Ek olarak bir şey sormak istiyorum şimdi ben Steam'den DLC paketi ile alacağım da DLC'ler nasıl devreye giriyor oyunun ana hikayesi bitmesi mi gerek yoksa hikayeye bağlanıyor mu?
Oyun zaten sizde olmadığı için iki saatten fazla oynamamışsınızdır. Satın alım sürenizin üstünden 14 gün geçmediyse, Steam Yardım sitesinden Satın Alımlar sekmesini tıklayın. Ardından satın alımınızı bulun, yanlışlıkla aldığınızı belirten sekmeyi seçin ve "İade talebi oluşturmak istiyorum"a tıklayın.

Yoğunluğa göre ücret iadeniz birkaç gün sürebilir.

Hayır hocam ben Steam'den değil Game Pass'ten oynuyordum.

Geri
Yukarı