Çözüldü Dead Cells oyununda sol altta "Dead Cells'i bir oyun kolu ile oynamanı öneriyoruz" uyarısı

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İşletim sistemi
Windows 10

TheMeliodas

Decapat
Yer
İstanbul'da küçük bir yer
Daha fazla  
Meslek
Mimar
İyi akşamlar Technopat kullanıcıları. Dead Cells oyununda sol alt ta (Dead Cells'i bir oyun kolu ile oynamanı öneriyoruz!) yazıyor ve bu oyun kolu derken PS4-PS3 oyun kolu fark ediyor mu?
Eğer PS4 oyun kolu oluyorsa PS4 oyun kolu alacağım PS3 oyun kolu oluyorsa PS3 oyun kolu alacağım ama ikisi de oluyor mu olmuyor mu s? Öylerseniz sevinirim.

Ben PS4 veya PS3 oyun kolu oluyor mu diye soruyorum sen bana XBox oyun kolu öneriyorsun neyse teşekkürler yine de :/

Hocam oluyordur fakat PS kollarının bilgisayarda tam uyumlu çalışmadığını bildiğimden ve belki bu sebepten ötürü uyumlu olmamasından dolayı Windows ile tam uyumlu Xbox kolu önerdim. Rica ederim.

Hocam oluyordur fakat PS kollarının bilgisayarda tam uyumlu çalışmadığını bildiğimden ve belki bu sebepten ötürü uyumlu olmamasından dolayı Windows ile tam uyumlu Xbox kolu önerdim. Rica ederim.
Teşekkür ederim bunu bilmiyordum pek fazla bir şey bilmediğim için kusura bakma teşekkürler Xbox kolu alacağım. 😁

Yeni konular

Geri
Yukarı