Dead Cells save dosyasını yeni sürüme geçirme

İşletim sistemi
Windows 10

Exis

Centipat
Daha fazla  
Dead Cells'in yeni sürümünü (34.2) korsan olarak yükledim ama save dosyasını geçiremiyorum, daha doğrusu geçiriyorum ama düzgün geçmiyor. 33.0 sürümünden geçiriyorum. 32. sürümün save dosyası geliyor. 33.0'da save sorunsuz bir şekilde çalışıyor ama 34.2 sürümüne geçirince eski save geliyor. Ne yapmalıyım? Yeni sürüme save dosyasını düzgünce nasıl geçirebilirim?

resim_2023-06-01_194819394.png

Normal save bu şekilde:

resim_2023-06-01_194726837.png

32 sürümünde yok mu?

32'yi sildim save dosyasını 33'te saklıyordum. Yok ya 33'ten devam ya da yeni save dosyasına ihtiyacım var bunun geçirilibileceğini sanmıyorum burada benim beceriksizliğimle alakalı bir şey olduğunu sanmıyorum. varsa söyle.

32'yi sildim save dosyasını 33'te saklıyordum. Yok ya 33'ten devam ya da yeni save dosyasına ihtiyacım var bunun geçirilibileceğini sanmıyorum burada benim beceriksizliğimle alakalı bir şey olduğunu sanmıyorum. Varsa söyle.

Tam bir baş belasıyım.

Son düzenleme:
32'yi sildim save dosyasını 33'te saklıyordum. Yok ya 33'ten devam ya da yeni save dosyasına ihtiyacım var bunun geçirilibileceğini sanmıyorum burada benim beceriksizliğimle alakalı bir şey olduğunu sanmıyorum. Varsa söyle.

Tam bir baş belasıyım.

Oyun dosyalarında kaynaklı olabilir. Başka Fikrim yok maalesef.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı