Dead Cells sürekli bastan baslama

cuanerç

Hectopat
Daha fazla  
Herkese merhaba. Dead Cells oynamaya başladım fakat anlamadıgım bir şey var her ölmemde bastan baslıyorum. Bu oyunun dinamigi mi yoksa bir yerde benim kaydetmem mi lazım? Sürekli aynı yerleri oynuyorum gibi geliyor bana.

Son düzenleyen: Moderatör:
Herkese merhaba. Dead Cells oynamaya başladım fakat anlamadıgım bir şey var her ölmemde bastan baslıyorum. Bu oyunun dinamigi mi yoksa bir yerde benim kaydetmem mi lazım? Sürekli aynı yerleri oynuyorum gibi geliyor bana.
Oyun öyle kaydetme yok öldüğünde yeniden en baştan başlıyorsun ta ki ölmeden bitirene kadar.

Herkese merhaba. Dead cells oynamaya başladım fakat anlamadıgım bir şey var her ölmemde bastan baslıyorum. Bu oyunun dinamigi mi yoksa bir yerde benim kaydetmem mi lazım? Sürekli aynı yerleri oynuyorum gibi geliyor bana.

Alış öl daha iyi alış ama yine öl oyunu biraz ama kesinlikle çok güzel bir oyun 2 yıldır oynuyorum arada kızıyorum ama bırakamıyorum.

Alış öl daha iyi alış ama yine öl oyunu biraz ama kesinlikle çok güzel bir oyun 2 yıldır oynuyorum arada kızıyorum ama bırakamıyorum.

Simdi diyelim 4 5 saat oynadım gayet iyi gittim yarıladım oyunu ölünce o 4 5 saatim çöp mü olacak birse oyun hikayeliler gibi bir yerde bitiyor mu?

Simdi diyelim 4 5 saat oynadım gayet iyi gittim yarıladım oyunu ölünce o 4 5 saatim çöp mü olacak birse oyun hikayeliler gibi bir yerde bitiyor mu?

Şimdi sana canavar kestikçe parşömen tipi kağıtlar düşmüş olması lazım onları bölüm bitimindeki odada olan sırtında mavi kapsül olan dayıya veriyorsun onları açtıktan sonra ölü hücreleri ile sonraki oyunlarında onları kullanma şansın oluyor karşına çıkma olasılığı ya da daha fazla öyle eşya açarak daha da güçleniyorsun yeni mutasyonlar açıyorsun daha değişik yeteneklerin oluyor ve devam ediyorsun her öldüğünde bir şey kazanmıyorsun ama kaybetmiyorsunda o canavara karşı ne yapman gerektiğini öğreniyorsun zamanlamanın iyi olması lazım oyunu oynarken.
Dead Cells review -- the apotheosis of the Roguelike | VentureBeat

Bu dayıya
Bu arada benim oyunda en az 30 saatim vardır ve oynamaya devam ediyorum bitiremedim hala bir ara kaydı sildim yanlışlıkla falan

Yeni konular

Geri
Yukarı