Dead Cells tarzı oyun önerisi

AsakiriMansur

Picopat
Daha fazla  
Dead Cells'i oynadim ama bitiremedim. Oyun müthiş, ancak oyunun "bitmemesi" beni 30. saatlerden sonra sıktı açıkçası. Dead Cells gibi, beni vuruş hissiyatıyla, kombolarıyla dibine kadar tatmin edecek baska bir "metroidvenya" galiba oyun türü buydu oyunu önerir misiniz?

"Prince of Persia The Lost Crown" bakabilirsin. Oynamadım ama çok övüyorlar.

Tam istediğin gibi olmasa da "Hollow Knight" var. Souls-like olduğu için havalı hareketleri
yapan karşı taraf oluyor. Biz garibanız. Vur-kaç-savuştur tarzını seviyorsan oynayabilirsin.

"Prince of Persia The Lost Crown" bakabilirsin. Oynamadım ama çok övüyorlar.

Tam istediğin gibi olmasa da "Hollow Knight" var. Souls-like olduğu için havalı hareketleri
yapan karşı taraf oluyor. Biz garibanız. Vur-kaç-savuştur tarzını seviyorsan oynayabilirsin.
Yok hocam, vur kaç bana göre değil. Ben başta güçsüzken, iki düsmana yenilirken daha sonralarda kombolarla, muhteşem silah ve efektlerle düşmanın anasini ağlatabileceğim bişey arıyorum.

Yok hocam, vur kaç bana göre değil. Ben başta güçsüzken, iki düsmana yenilirken daha sonralarda kombolarla, muhteşem silah ve efektlerle düşmanın anasini ağlatabileceğim bişey arıyorum.
Katana Zero'ya bakabilirsin. Metroidvania değil. Zaten seni uzun olması sıkıyorsa metroidvania sana göre olmayabilir. 2D aksiyon veya 2D platform oyunlarına bakabilirsin.

Geri
Yukarı