Dead Cells vs Katana Zero

Bir hikayesi bulunuyor mu? Yoksa sadece önüne geleni öldür tarzında mı? Pixel oyunlar çok güzel oluyor. :) Bir de DLC ne oluyor? Böyle biraz daha indirimliymiş.
Save 39% on Dead Cells: The Bad Seed Bundle on Steam
Bakarsınız sevinirim. :) Bu arada yardımlarınız için teşekkür ederim.
Hikayesi var ama çok kopuk. Tamamen hikaye üzerine değil. Aralarda hikayeyi görüyorsun sadece. DLC ek paket olarak açıklanabilir kabaca. Örneğin bir kaç tane daha yeni mekan, yeni item falan ekleniyor oyuna.

Hikayesi var ama çok kopuk. Tamamen hikaye üzerine değil. Aralarda hikayeyi görüyorsun sadece. DLC ek paket olarak açıklanabilir kabaca. Örneğin birkaç tane daha yeni mekan, yeni item falan ekleniyor oyuna.

Bence DLC'ye 10 TL vermek yerine oyunu alayım beğenirsem DLC'de eklerim ama bu şekilde 3.50 TL kaybederim hangisi mantıklı?

Bence DLC'ye 10 TL vermek yerine oyunu alayım, beğenirsem DLC'de eklerim ama bu şekilde 3.50 TL kaybederim. Hangisi daha mantıklı?
Benim tavsiyem oyunu DLC ile birlikte al. DLC içeren mekanları gez. Oynama süren 2 saati geçmezse iade edersin. İstersen sadece oyunu alırsın. Ben oyunu tek başına oynadım. DLC çıktığında ona fazla bakmadım. En iyisi DLC ile birlikte almak bence. Sen bilirsin tabii.

Benim tavsiyem oyunu DLC ile birlikte al. DLC içeren mekanları gez. Oynama süren 2 saati geçmezse iade edersin. İstersen sadece oyunu alırsın. Ben oyunu tek başına oynadım. DLC çıktığında ona fazla bakmadım. En iyisi DLC ile birlikte almak bence. Sen bilirsin tabii.

Teşekkürler ilk oyunumu sizin sayenizde alacağım. :) ne kadar teşekkür etsem azdır

Geri
Yukarı