Dead Cells'de 2. hücre düşmüyor

pjhxuun

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba benim karşılaştığım bir sorun var bu oyunu oynarken. Oyunda 50 saatim var yaklaşık olarak iyi de oynuyorum, lakin oyunu ilk bitirdiğim zaman ilk defa baş düşman hücresi düştü. Sonra da başa attı doğal olarak oradan zorluğu etkinleştirdim, sonra 1. düşman hücresi ile tekrar bitirdim ama bu sefer bir şey düşmedi. Hücreden eser yok yani. Kralın elini 2 defa yenmiştim. İlki normal seviyede, ikincisi de ilk aldığım hücreyi aktifleştirerek yendim. Konunun altında yazanlar olacaktır boruya dön 1. hücreyi aktifleştir. Daha sonra bitir. 2.hücreyi al sonra bir daha aktifleştir. Sıkıntı şuradaki 2. hücre yok. Oyunu ondan sonra 2 kere daha bitirdim hücre atmıyor. Ne yapabilirim? Daha önce de soran olmuş. Cevaplayan olmamış. Yardım edin. İlla bilen birileri vardır. 2. hücre ne yaparsam yapayım düşmüyor. Soran arkadaşa yanıt olarak hiçbir şey gelmemiş. Umarım bana gelir.

Sürprizbozan: Dead Cells baş düşman hücresi düşmüyor

Bu iki kişi de aynısını sormuş.

Suret alıyorum eğer oysa bahsettiğimiz. Yok dondurulan rakibe daha fazla hasar verirsin, ya da gizlice yaptığın öldürmeler rakipleri infaz eder falan filan onlar suret mi oluyor?
aynen bunlar suret, bunları aldıgınız icin hucre düsmez zaten suret alma arayüzünde uyarı mesajı olarak görülüyor

Yeni konular

Geri
Yukarı