Dead Island 2 alınır mı?

SW1RF

Hectopat
Şu anki sistemimin oyunu pek kaldıracağını düşünmüyorum. Zam yeme olasılığı olduğu için erkenden almayı planlıyorum. Oyun açık dünya mı? Bazı kişiler oyunun yarı açık dünya olduğunu söylüyor. Mega kuponuyla 320 liraya denk geliyor. Alınır mı? Cevaplarınız için teşekkür ederim.

Oyun tamamen açık dünya, serinin ilk oyunlarında olduğu gibi. Ben Steam mağazasına gelene kadar oyunu satın almayacağım ki muhtemelen Saints Row'da da olduğu gibi sadece Epic'te bulunacak. Zamlanacaktan öte oyun hoşuna gittiyse tercih sana kalmış. Zaten indirimli fiyattan satın alacaksın.

Oyun tamamen açık dünya, serinin ilk oyunlarında olduğu gibi. Ben Steam mağazasına gelene kadar oyunu satın almayacağım ki muhtemelen Saints Row'da da olduğu gibi sadece Epic'te bulunacak. Zamlanacaktan öte oyun hoşuna gittiyse tercih sana kalmış. Zaten indirimli fiyattan satın alacaksın.

Oyun tamamen açık dünyamı hocam? Ben part part haritayı böldüler sanıyordum. Fast travel yoluyla gidilmiyor mu sadece?

Oyun tamamen açık dünyamı hocam? Ben part part haritayı böldüler sanıyordum. Fast travel yoluyla gidilmiyor mu sadece?
O da açık dünya sayılıyor. Sonuçta ana hikayeden bağımsız olarak oyunun sana sunduğu her şeyi yapabiliyorsun. Çok düz mantık ama özet olarak bunu diyebilirim.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı