Dead Island 2 Çıkış Tarihi Belli Oldu

Ali Güngör

Genel Yayın Yönetmeni
Yönetici
Yer
İstanbul Türkiye
Daha fazla  
Meslek
Technopat
Profil Kapağı
1523300036
Dead Island 2 Çıkış Tarihi

Yayıncı Deep Silver ve geliştirici Dambuster Studios tarafından Dead Island 2 çıkış tarihi sonunda açıklandı. Geliştirme stüdyolarındaki sayısız gecikme ve iptalin ardından, uzun zamandır beklenen devam oyunu nihayet altın statüsüne ulaştı ve 21 Nisan tarihinde yayınlanacak. Yapılan resmi basın açıklamasında, “Deep Silver ve Dambuster Studios, uzun süredir beklenen zombi öldürme destanı Dead Island 2’nin altın […]

Devamı: Dead Island 2 Çıkış Tarihi Belli Oldu
Kaynak Technopat

Devamı için yukarıdaki bağlantıya tıklayın...

Uzun süredir düzgün bir zombi oyunu çıkmıyordu.
Dying Light 2? :D

Ben de uzun zamandır bekliyorum. İlk oyunu oynayalı o kadar uzun zaman oldu ki. İlkokulda oynamıştım şimdi üniversiteye gideceğim hala 2. oyun çıkmadı. :)

Dying Light 2? :D

Ben de uzun zamandır bekliyorum. İlk oyunu oynayalı o kadar uzun zaman oldu ki. İlkokulda oynamıştım şimdi üniversiteye gideceğim hala 2. oyun çıkmadı. :)

Dying Light 2 geçen yıl 2 Şubatta çıkış yaptı hocam, uzun bir süre benim için 😃. Öte yandan Dying Light 2 hem beğendiğim hem de hayal kırıklığı yaşadığım bir oyun olmuştu. Çoğu alanda ilk oyunun üzerine koyması güzeldi ama beklediğim oyun bu değildi. Umarım Dead İsland ilk oyunun üzerine koyarak geliştirilmiştir, ilk oyun aşırı hantal ve dengesizdi çünkü. 2.oyun hızlı bir oynanışa ve düzgün bir dünyaya sahip olursa 100 saat gömerim. (Düşüncesi bile heyecan verici 😃)

Oyunun yurt dışı çıkış fiyatını bulabilen var mı ? Birde Steam'e çıkacak tarih belli mi yoksa komple belirsiz mi ? Ona göre bende ön sipariş vereceğim.

Yeni konular

Geri
Yukarı