Dead Island 2 PC sistem gereksinimleri açıklandı

Dosya Ekleri

• E8A21479-C078-44BE-BAF8-412B213C6DC0.jpeg
    E8A21479-C078-44BE-BAF8-412B213C6DC0.jpeg
    207 KB · Görüntüleme: 29
Yani Ryzen 5 5600 RX6700 yüksek ayarlarda zor oynayacağim gibi duruyor.

On sipariş vermiştim oyun kötü çalışırsa direkt iade ederim sanırım.

Yani Ryzen 5 5600 RX6700 yüksek ayarlarda zor oynayacağim gibi duruyor.

On sipariş vermiştim oyun kötü çalışırsa direkt iade ederim sanırım.
Monitörün 2K ise 60 FPS tutturursun en yüksekte. 6750 XT ile 6700 XT arasında 5 FPS var yada yok.

6600 ile yine bir şekil oynarım diyordum fakat o işlemci gereksinimi nedir ya? Last of Us kadar kötü gözükmese de FSR, DLSS barındırıyor olmasından buna da bir kötü optimizasyon konusu açılır gibi. Yanlış anlaşılmasın. Bu teknolojilere fazla güvendikleri için optimizasyon kasmıyorlar genellikle. Bunlar Epic Games ile çalışıyor. Epic Games'de inceleme olarak sadece kendi istediği şeyleri gösterdiği için "perfect gameplay" gibi yazılar yazacaktır. Metascore ve Reddit'e bakmak zorunda kalacağız eğer oyun kötü çıkarsa. Bu arada RE4'ün sene başından beri 2. düzgün optimizasyonu olan oyun olması çok üzücü bir durum.

Hard PC'ci ve konsol karşıtı olarak konsolcu olmaya doğru gidiyorum galiba. PC bileşen pahalılığı ve bileşenlerin çok kısa sürede eskitilmesi can sıkmaya başladı. Geçen sene servet ödeyip RTX 3090 alan adam 4K da son çıkan oyunlarda sürünmeye başladı.

Hard PC'ci ve konsol karşıtı olarak konsolcu olmaya doğru gidiyorum galiba. PC bileşen pahalılığı ve bileşenlerin çok kısa sürede eskitilmesi can sıkmaya başladı. Geçen sene servet ödeyip RTX 3090 alan adam 4K da son çıkan oyunlarda sürünmeye başladı.
Aynı şekil düşünüyorum ben de. Böyle giderse sürekli sistem yenilemek yerine konsola yönelmek kafama yatmıyor değil.

Geri
Yukarı