Dead Island 2 yine ertelendi

Az önce öğrendim. Oyun için 6 Aralıkta bir etkinlik düzenlenecek ve oyunun geldiği son aşama bu etkinlik içerisinde gösterilecek, hatta oynanış görüntüleri de gösterilecek diyorlar.

Az önce öğrendim. Oyun için 6 Aralıkta bir etkinlik düzenlenecek ve oyunun geldiği son aşama bu etkinlik içerisinde gösterilecek, hatta oynanış görüntüleri de gösterilecek diyorlar.

Oyun hazırdır zaten test kontrol aşamasında falandır cilalanıyor optimizasyon düzeltiliyordur ve oyun optimizasyon sorunlu çıkarsa ve güncellemeyle düzeltmeye kalkarlarsa optimizasyon hiçbir zaman istenen noktaya gelmez ama çıkmadan yapılırsa daha iyi bir optimizasyonla gelir.

Bannerlord gayet iyiydi.

Saçma sapan 1000 tane güncelleme yedi oyun. Türk yapımı olmasına rağmen NPC'lere konuşma güncellemesi getirdiler sessiz sakin duran NPC'ler artık konuşuyor ama Türkçe değil. Hepsi İngilizce konuşuyor. Bu yüzden bile para verip alınmaz o oyun. Türk yapımı ama türklere hakaret küfür eder gibi iş yapıyorlar.

Dead island benim için çok güzel bir oyundur ve Dead island 2'yi yıllardır bekliyorum artık bomboş bir beklentim var bu saatten sonra çıkarsalar bile Dying Light 2 gibi gelişmiş bir oyun çıkarmaları gerekiyor ama bu zor, o kadar 8-9 yıldır insanları bekletmenin karşılığında Dead island gibi mekanikleri olan eski tarz bir oyun çıkartırlarsa kimse yüzüne bakmaz oyunun.

Bekleriz sıkıntı yok ya. Sanki kaç tane bu tarz oyun var da burun kıvıracağım buna. Resmen Techland tek başına taşıyor bu açık dünya-parkur-zombi kesme üçlemesini.

Yeni konular

Geri
Yukarı