Çözüldü Dead Space 3 açılmıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

LEGENDEGOİST

Decapat
Makaleler
1
RX560 4 GB Ryzen 3 1200 16 GB RAM bir sistemim var. EA Play aldım. Hata raporunu paylaşıyorum. Oyuna girmeden atıyor bunun çözümü nedir?Logfile

Yok hocam işlerim yoğunluğundan sebep yapamadım daha açılmıyor çok saçma bir şey orijinal oyun alıyoruz ama açılmıyor
Ben uzun uğraşlar sonucunda çözümünü buldum. Hala oyun yüklüyse ya da oynamak istiyorsanız geri dönüş yapın hocam.

Evet oyun yüklü nasıl yapacağız acaba

Vallaha sasbırsızlıkla bekliyorum
EA play uygulamasına girin. Sol üstten üç çizgili yere basın ve ayarlar yerine gelin. Ayarlardan aynı steamde olduğu gibi oyun içi yer paylaşımı ya da oyun içi arayüzü gibi bir yer var. Enable ile başlıyor olması lazım.
(PC yanımda olsa direkt yazardım adını.)
O yeri bulun tiki kapatarak turn off diyin.

Vallaha olmuyor lutfen resim paylaş

Loading ekranında kalıyor böyle

Dosya Ekleri

• 20240308_173521.jpg
    76,6 KB · Görüntüleme: 11
  • 20240308_173451.jpg
    74,9 KB · Görüntüleme: 9
Son düzenleme:
Vallaha olmuyor lutfen resim paylaş

Loading ekranında kalıyor böyle
Hocam ilk şu ekran görüntüsündeki yeri bulun bulun ve kapatın:

Ardından hem oyunun kendisi için hemde ea play içinde şunları yapın:
(Dosya konumundan yapın)

En son ea playı ve steamı aç kapa yapın.
Ben çözümü bu şekilde buldum ve özellikle ea playdan o dediğim yeri kapatın. Sanırım ikinci resimdeki yeri de kapatacaksınız. Bende kapalı olduğu için öyle gözüküyor.

Hocam çok teşekkür ederim bayağı bir uğraş vermişsiniz ama bütün uyumluluk çözümlerini denedin hiçbiri olmuyor yapacak bir şey yok eline sağlık çok çok teşekkür ederim

Oyunu Epic Games'ten almıştım belki epikte bir sıkıntı vardır

Sorun Riva tuner dan. Kapatın girer. Bi kere taniyinca oyun sistemi tekrar kapamanıza gerek kalmıyor hatta Msi afterburner değerleri de ekrana geliyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…