Dead Space Remake Steam fiyatı belli oldu!

Oyun 3 ay sonra çıkacak ve fiyat daha yeni belirlendi. Yerelleştirme sonrası fiyat illaki düşer yanıltıcı haber yapmayın.
O sırada on siparişte 300 TL olan Elden Ring'in çıktığı zaman 500'e sonra 600'e zamlanmasi. Oyun çıkınca 1100 TL'ye bile zamlanabilir

Oyun sayfaları yeni açıldığında fiyatlar hatalı veya hazırlanmamış olabilir. Sen Hogwarts Legacy'nin 10.000TL olduğuna inanıyor musun? Veya Sniper Elite 5'in 80TL olduğuna inanıyor muydun? Calisto Protocol 90TL'ye satılıyordu, ardından fiyatıyla oynandı. EA illaki el atacaktır.
10.000 TL ile 1000 TL arasında fark var. 10.000 TL'lik oyun bölgesel fiyatlandırmayı geçtim, oyunun normal retail fiyatından (60 dolar) da daha pahalıydı dolayısıyla fiyatın yanlış/idareten girildiği belliydi. Sniper Elite 5'in 80 TL olması da ''hatalı fiyat'' kaynaklı değil, fiyatı belirlemeyi Steam'in bölgesel fiyat botuna bırakmalarından kaynaklı oldu. Callisto Protocol de aynı şekilde. Sonrasında insanlar ''fiyat çok ucuz'' diye fiyatı yapımcılara şikayet edince yapımcılar da fiyatı artırdı. Misal Jurassic World Evolution 2 retail fiyatı 60 TL olan bir oyun ama 92 TL'den satılıyor Türkiye'de. Sebebi belli. Bu fiyatın 999 TL olarak girilişi ise tamamen bilinçli. Fiyat sayfasına gelinip 999 TL olarak girilmiş. Çünkü fiyat hazırlanmamış olsa, Steam'in bölgesel fiyatlandırma botu, bu oyunu büyük ihtimal 92,00 TL'den satışa koyacaktı, ya da 120 civarından. EA el falan atmayacak. Bölgesel fiyata riayet etmemişler çünkü. Burada satış yapacaksam 54 dolardan satarım, işine gelirse diyor.

Son düzenleme:
Bugün de Dead Space Remake'yi uzaktan izliyoruz. 999 TL ne yahu? Remake adı üstünde, çok büyük bir değişiklik yaptıklarını da sanmıyorum. Aynı oyunu Remake versiyonu adı altında satmak yasal dolandırıcılıktır.

Bugün de Dead Space Remake'yi uzaktan izliyoruz. 999 TL ne yahu? Remake adı üstünde, çok büyük bir değişiklik yaptıklarını da sanmıyorum. Aynı oyunu Remake versiyonu adı altında satmak yasal dolandırıcılıktır.
Oyunu yapan da değil oyunu alan da sıkıntıyı aramak lazım insanlar bu oyuna 60 dolar vermezse EA istediğini bulamaz bir daha bu projelere girişmez ya da girişse bile daha ucuza koyar 40 dolar gibi ama eminim ki bir sürü insan bu oyunu bu fiyattan alacak.

Bugün de Dead Space remake için dinliyoruz.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

2 yıldan fazladan orijinal kullanıyorum ne yalan söyleyeyim bu müzigi gerçekten ozledim.

Yeni konular

Geri
Yukarı