Dead Space Remake Türkçe Yama | Sixth Sense Çeviri (Game Pass Uyumlu)

garwy

Hectopat
DeadSpaceRemakeTurkceYama.jpg

YAMA NOTLARI

Türkçe yama, oyunun İngilizce sürümüne göre hazırlanmıştır ve son sürümünde çalışmaktadır.
Türkçe yama ücretlidir ve sistemimize dahildir.
Game Pass ile uyumludur.
Herhangi bir sorun yaşarsanız sitemizde bulunan Discord bağlantımızı kullanarak bize rahatlıkla ulaşabilirsiniz.

İnternet Sitemiz

OYUN İÇİ GÖRÜNTÜLER

Ekran Görüntüsü (65).png

Ekran Görüntüsü (79).png

Ekran Görüntüsü (63).png

Ekran Görüntüsü (66).png

NASIL İNDİRİLİR

Türkçe yama, sitemize ve programımıza eklenmiştir. Sitemizden programımızı indirerek Türkçe yamaya erişebilirsiniz.
Yama yayınlandı.

İNDİR

Son düzenleme:
Eki Görüntüle 1997584

YAMA NOTLARI

Türkçe yama, oyunun İngilizce sürümüne göre hazırlanmıştır ve son sürümünde çalışmaktadır.
Türkçe yama ücretlidir ve sistemimize dahildir.
Game Pass ile uyumludur.
Herhangi bir sorun yaşarsanız sitemizde bulunan Discord bağlantımızı kullanarak bize rahatlıkla ulaşabilirsiniz.

İnternet Sitemiz

OYUN İÇİ GÖRÜNTÜLER

Eki Görüntüle 1997585

Eki Görüntüle 1997586

Eki Görüntüle 1997588

Eki Görüntüle 1997589

NASIL İNDİRİLİR

Türkçe yama, sitemize ve programımıza eklenmiştir. Sitemizden programımızı indirerek Türkçe yamaya erişebilirsiniz.
Yama yayınlandı.

İNDİR
Ulan oyunun sonuna geldim şimdi mi söylenir bu!

@garwy bir anahtar alındığında sadece bir kez mi kullanılabiliyor? Yoksa kalıcı mı? Attığınız sayfa da bunun hakkında detaylı bir bilgi göremedim de.

@garwy bir anahtar alındığında sadece bir kez mi kullanılabiliyor? Yoksa kalıcı mı? Attığınız sayfa da bunun hakkında detaylı bir bilgi göremedim de.
Anahtarı kullandığınız zaman anahtar hesabınızdan kaldırılır. Anahtar ile kilidini açtığınız yamaya hesabınızı silmediğiniz sürece sonsuza kadar erişebilir ve yamaya gelen güncellemeleri alabilirsiniz.

Anladım, teşekkürler ilginiz için.

Geri
Yukarı