Deamon Tools Üstünden Windows 8.1 Kurulumu

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

BaimEmirhan

Hectopat
Daha fazla  
İndirdiğim Windows 8.1 diskini Daemon Tools Lite sayesinde kurmaya çalıştım ancak Windows could not determine the language to use for setup. Error Code:0x80004005 hatası aldım.

Windows 8.1 Hatası.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Öncelikle yapmaya çalıştığın şey için seni tebrik ediyorum. Bilgisayar tarihçesinde kendini altın harflerle yazdırmayı başardın.

Ehem... Öncelikle Deamon Tools ile Windows kurulumu yapamazsın. Windows kurulumunu indirdiğin ISO dosyasını USB veya DVD'ye yazdırdıktan sonra bilgisayarı bu medyalardan biriyle ön yükleyip kurulumu yapacaksın.

Kuruluma hazırlık:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Kurulum ile ilgili rehberlerimiz:

Benim bilgisayarım 32 bit. Kurulum yaparken 64 bit yapabilir miyim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Benim bilgisayarım 32 bit. Kurulum yaparken 64 bit yapabilir miyim?
Verdiğim rehberleri izleyerek sıfır kurulum yaparak 64 bit sistem kurulumu yapabilirsin. Tabii bunu yapabilmek için 64 Bit ISO dosyalarını indirmelisin. Hali hazırda Technopat'ta bulunan ISO'lar 64 Bit sürümlerdir.

Helal olsun bunu yapmaya çalışmak bile bence büyük bir başarı.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı