Windows 8.1'i Torrent Üstünden İndirmek

Berk Çağan

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar Windows 8.1'in 32 bit'i lazım bana fakat bulamadım. Bir torrent sitesinde popüler olan W8.1 32 bit İngilizce dil sürümlü indirsem (Türkçe yok çünkü yabancı torrent sitesi) onu sonradan Türkçe'ye çevirme imkanım var mı? Yani çevirdiğimde yarım yamalak olur mu Türkçesi? Bir keresinde İngilizce indirmiştim. Sonra Türkçeye çevirmiştim ama yarım yamalak olmuştu?

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar Windows 8.1'in 32 bit'i lazım bana fakat bulamadım. Bir torrent sitesinde popüler olan W8.1 32 bit ingilizce dil sürümlü indirsem ( Türkçe yok çünkü yabancı torrent sitesi) Onu sonradan türkçeye çevirme imkanım var mı yani çevirdiğimde yarım yamalak olur mu türkçesi? Bi keresinde ingilizce indirmiştim de türkçeye çevirmiştim ama yarım yamalak olmuştuda????

Ben ingilizce Windows 8 indirmiştim. Sen indir kur. Yapamazsan yardım ederim %100 türkçe olur.

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı