Death Stranding 2 The Game Awards'da duyurulabilir

xefe

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Hideo Kojima X'den yani Twitter'dan bir fotoğraf paylaştı altında ise the Game Awards'ın hesabının paylaşımı var. Bu paylaşımda emoji ile göz işareti koymuşlar. Büyük ihtimalle the Game Awards'da Death Stranding duyuralacak.

Kaynak- Death Stranding 2 videosu TGA EtkinliÄinde gösterilecek

Son düzenleyen: Moderatör:
Death Stranding 2 zaten duyuruldu hocam. İlk trailer bile yayınlanmıştı. Gameplay yayınlarlar birde çıkış tarihi belli olur artık. Sizin için duyuru fragmanınıda bırakıyorum.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Death Stranding 2 zaten duyuruldu hocam. İlk trailer bile yayınlanmıştı. Gameplay yayınlarlar bir de çıkış tarihi belli olur artık. Sizin için duyuru fragmanınıda bırakıyorum.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Biliyorum hocam ama the Game Awards'da gösterilecekse sizin dediğiniz gibi gameplay bekliyorum ve çıkış tarihi bekliyorum.

Gösterilir umarım çok mutlu olurum, ilk oyunu 2 kez bitirmiş ve platinlemiş biri olarak devam oyununu sabırsızlıkla bekliyorum. Keşke insanlar da yürüme simülasyonu deyip geçmek yerine bir şans verip aslında işlerin o kadar da basit olmadığını anlasalar.

Gösterilir umarım çok mutlu olurum, ilk oyunu 2 kez bitirmiş ve platinlemiş biri olarak devam oyununu sabırsızlıkla bekliyorum. Keşke insanlar da yürüme simülasyonu deyip geçmek yerine bir şans verip aslında işlerin o kadar da basit olmadığını anlasalar.
Kesinlikle. İlk PS4'de bitirdim oyunu. İlk başlarda oyunu anlayıp kavrayana kadar o şekilde düşünüyordum. Sonra çözdükten sonra hikayede açılınca kesinlikle efsane dedim. PC'ye aldım Director Cut Edition'u. Birde PC'de bitirmek istiyorum.

@Jasoelys, muhtemelen söylentiler doğru. Kojima bayağıdır sessizliğini korumakta. Muhtemelen oyun üzerine uğraştığı için oyun piyasasında kendisini göremedik. Görmeyi de isterdim. MGS serisiyle gönlümüzde taht kuran kişidir kendisi.

Geri
Yukarı