Death Stranding alınır mı?

Yağız.

Hectopat
Daha fazla  
Merhabalar, oyunun hikayesi, oynanışı vs. güzel midir? Oynayan, izleyen arkadaşlar varsa fikirlerini belirtirse çok sevinirim. :)

Oynamadım fakat videolarını izledim. Oynayarak değişik bir tecrübe sahibi olabilirsiniz. Oyunu oynayan çoğu kişi farklı bir deneyim olduğunu söylüyor.

Merhabalar, oyunun hikayesi, oynanışı vs. güzel midir? Oynayan, izleyen arkadaşlar varsa fikirlerini belirtirse çok sevinirim. :)
Oyunun atmosferi kendine has. Oynanır ama ne kadar olduğunu bilmiyorum. Araştırdım ama bulamadım. 250 TL altı ise alınır ama daha fazla para edeceğini düşünmüyorum.

Oynamadım fakat videolarını izledim. Oynayarak değişik bir tecrübe sahibi olabilirsiniz. Oyunu oynayan çoğu kişi farklı bir deneyim olduğunu söylüyor.
Evet oyunun ilk 5-6 saatini oynama fırsatım olmuştu. Gerçekten kendine has bir hissiyatı var. Lakin belli bir süre sonra sıktığını düşünüyorum.

Oyun gerçekten güzel ve eğlenceli. Bende iki sürümü de var fakat şunu demek istiyorum oyunun tekrar oynanabilirliği yok. İkinci defa oynamak için aradan yıllar geçmesini ve oyunu unutmayı bekliyorum. Yine size kalmış bir şey eğer daha önce oynamadıysanız alın.

Çok iyi bir oyun değil ayrıca herkese göre bir oyun da değil. Çabuk sıkılabilirsiniz de. İndirimde uygun fiyata düşerse alın.

Oynadım, oyun başlarda biraz kafa karıştırıcı. Sonralarda açılıyor diyorlar fakat ben en fazla 3-4 saat oynamışımdır. Beni çok sarmadı. Bu arada oyun Xbox Game Pass'de var.

Yeni konular

Geri
Yukarı