Death Stranding Nasıl Oyundur?

Hikayesi, alt metni ve izlemesi çok zevkli bir oyun gördüğüm kadarıyla. Dizi gibi izlemiştim hatta bir yayıncının videolarını. Oyuncuya nasıl bir keyif verir bilemiyorum. Ben de ücretsiz olunca almış bulundum. "Yürüme simülatörü ehe ehe" yorumlarından dolayı oynaması zevksiz olabilir korkusu vardı bende. Şimdi denememek için sebebim kalmadı.

Hikayesi, alt metni ve izlemesi çok zevkli bir oyun gördüğüm kadarıyla. Dizi gibi izlemiştim hatta bir yayıncının videolarını. Oyuncuya nasıl bir keyif verir bilemiyorum. Ben de ücretsiz olunca almış bulundum. "Yürüme simülatörü ehe ehe" yorumlarından dolayı oynaması zevksiz olabilir korkusu vardı bende. Şimdi denememek için sebebim kalmadı.
Yarın bir deneyeyim hocam.

Death Stranding milyon dolar bütçelik bir indie oyun gibi. Kojima tüm şahsi fantezilerini hiç böyle satar mı satmaz mı diye umursamadan oyunun içine koymuş. Sevenine güzel oyun ama oyunun başlarında 5 dk yürüyüp 20 dk ara sahne izliyorsun.

@kurome Bir derdim var, anlatmam gerek demiş bence de. :D
Bilemiyorum artık ama hikayesi çok kaliteli, artık yeni filmlerin bir çoğundan bu kalitede hikaye göremiyorum. Hem de oyun olduğu için aklındaki yapması zor olan şeyleri daha rahat işliyorlar.

Yeni konular

Geri
Yukarı