Death Stranding Türkçe Dil Desteğine Sahip Olacak

Makaleler
151
Yer
Çengelköy
Daha fazla  
Profil Kapağı
1524428124
Dün Hideo Kojima'nın gizemli oyunu Death Stranding'in çıkış tarihi uzun bir fragman ile duyurulmuştu.(Death Stranding Çıkış Tarihi Belli Oldu - Technopat Sosyal) Bugün ise PlayStation Türkiye'nin resmi sosyal medya hesapları bunu bir adım ileriye taşıdı ve oyunun Türkçe altyazı desteği ile çıkacağını duyurdu.

Efsane yapımcı Hideo Kojima’nın en son eseri Death Stranding, 8 Kasım’da Türkçe altyazı seçeneğiyle çıkıyor!

Türkçe Fragman
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bizimkilerin Days Gone'a olan tavrından sonra TR altyazı gelmesi şaşırttı. Merakla bekliyoruz :)
Bizimkilerin derken, Days Gone genel olarak dünya çapında teknik hatalardan ve performans sorunlarından ötürü olumsuz eleştiri yağmuruna tutuldu. Bizim oyuncular ile ne alakası var.

Ayrıca böyle bir oyunun Türkçe dil desteğine sahip olmaması Türk oyuncular tarafından büyük tepki toplardı zaten tıpkı Horizon Zero Dawn'da olduğu gibi. Neyse ki tekrar bu hataya düşülmemiş.

Bizimkilerin derken, oyun genel olarak dünya çapında teknik hatalardan ve performans sorunlarından ötürü olumsuz eleştiri yağmuruna tutuldu. Bizim Türk oyuncular ile ne alakası var.

Ayrıca böyle bir oyunun Türkçe dil desteğine sahip olmaması Türk oyuncular tarafından büyük tepki toplardı zaten tıpkı Horizon Zero Dawn'da olduğu gibi. Neyse ki bu hataya düşülmemiş.
Sorun eleştirilmesi değil, bizimkiler keyfinden yapıyor. Yabancı PS sayfalarına bakıyorum. Oynayanlar saatiyle birlikte yaşadıkları sorunları ve oyunun iyi ve kötü yanlarını söyleyip kendi kişisel puanlarını vermiş. Bizim sayfaya baktım, aşağı yukarı 15 yorumdan 12'si "Çöp Gone" gibi daha düzgün eleştiri yapamayan insanların yorumlarıydı. Buna rağmen TR için uğraş vermeleri takdir ettiğim bir hareket.

Sorun eleştirilmesi değil, bizimkiler keyfinden yapıyor. Yabancı PS sayfalarına bakıyorum. Oynayanlar saatiyle birlikte yaşadıkları sorunları ve oyunun iyi ve kötü yanlarını söyleyip kendi kişisel puanlarını vermiş. Bizim sayfaya baktım, aşağı yukarı 15 yorumdan 12'si "Çöp Gone" gibi daha düzgün eleştiri yapamayan insanların yorumlarıydı. Buna rağmen TR için uğraş vermeleri takdir ettiğim bir hareket.
Haklısın. Her şeye çöp damgasını yapıştıran objektif eleştiri ortaya koyamayan öyle bir kesim var ne yazık ki ve ben o kesimi oyuncu olarak bile görmüyorum, dikkate de alınmamalı. Emin ol çoğu oynayıp deneyim bile etmemiştir eleştirdikleri oyunları.

Haklısın. Her şeye çöp damgasını yapıştıran objektif eleştiri ortaya koyamayan öyle bir kesim var ne yazık ki ve ben o kesimi oyuncu olarak bile görmüyorum, dikkate de alınmamalı. Emin ol çoğu oynamamıştır bile eleştirdikleri oyunları.
Sağol katıldığın için. İşte TR oyuncu kitlesinin neredeyse yarısı böyle olduğu halde Sony, CDPR gibi firmaların hala TR desteği sunması ciddi şekilde takdir ettiğim bir hareket.

Ülkemizde maalesef böyle, yıllarca Quantic Dream oyunlarıyla dalga geçenler PC'ye geleceğini duyunca mutluluktan kalp krizi geçiriyorlardı. :D

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı