DeathAdder Elite vs Zowie EC1

ErenBcn

Kilopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Merhaba, şu an elimde G PRO X superlight var. Çok isteyerek aldığım bir Mouse'tu fakat tam olarak rahat edemediğim için değiştirmeyi düşünüyorum. Çok güzel bir mouse fakat elime oturmadı. Ergo bir mouse alacağım. DeathAdder V3 Pro'nun Türkiye'ye gelmesini bekliyorum, o gelene kadar Zowie EC1 veya DeathAdder Elite almayı düşünüyorum. Sizce hangisi? PUBG ve Valorant oynuyorum. DeathAdder V2 önermeyin malzeme kalitesi kötü, yan taraflar gıcırdıyor ve Click'ler sallanıyor, daha önce kullandım. Teşekkürler.

Delikli aramıyorum, yazıma eklememişim.
Söylediğiniz iki mouse da 2022'de alınmaz bana kalırsa. İlla bir seçim olacaksa da DeathAdder Elite alırdım. V3 Pro aldığında satmak istersen Razer olduğu için satması daha kolay olur.

Söylediğiniz iki mouse da 2022'de alınmaz bana kalırsa. İlla bir seçim olacaksa da DeathAdder Elite alırdım. V3 Pro aldığında satmak istersen Razer olduğu için satması daha kolay olur.
Normal şartlarda ben de tercih etmezdim fakat V3 Pro tahminimce 1 yıla falan gelir. Bu süreçte kullanmak için alıyorum. FPS oynadığım için ve hep bir zowie merakım vardı ondan dolayı EC1 daha yattı aklıma.

Normal şartlarda ben de tercih etmezdim fakat V3 Pro tahminimce 1 yıla falan gelir. Bu süreçte kullanmak için alıyorum. FPS oynadığım için ve hep bir Zowie merakım vardı ondan dolayı EC1 daha yattı aklıma.

Zowie maalesef alınmaz hocam 2022 yılında, yazılımıda yok diye biliyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı