DeathAdder essential alınır mı?

Muadillerine göre daha iyi bir sensöre sahip. Sıkıntı çekeceğinizi sanmıyorum, güzel bir mouse.
DA V2 Mini ve Rival 3 bundan daha iyi.
Hocam bütçemin kısıtlılığından dolayı MSI Clutch GM11 almak zorundayım. Hem klavye de alacağım için en uygunu bu oluyor. Itopyada Efsane Kasım içinde 250 liraya düşmüş.

Biraz araştırdıktan sonra vazgeçtim ve tıklama süresi-sensörüne baktıktan sonra Aorus M4'ün daha iyi olduğu ortada. Aorus M4 almaya karar verdim artık :D (Bir karar veremiyorum.)

@Kiznaiver Hocam son kez etiketliyorum kusuruma bakmayın, ben Trendyoldan sipariş edecektim fakat satıcıdan hiç alınmamış. Doğru ürün olduğundan emin miyiz? Bir sorun çıkar mı?

Son düzenleme:
@Kiznaiver Hocam son kez etiketliyorum kusuruma bakmayın, ben Trendyoldan sipariş edecektim fakat satıcıdan hiç alınmamış. Doğru ürün olduğundan emin miyiz? Bir sorun çıkar mı?
1-2 kişi daha almıştı ve sıkıntı yaşamadı. Sanmıyorum ama eminim diyemem.

1-2 kişi daha almıştı ve sıkıntı yaşamadı. Sanmıyorum ama eminim diyemem.
Sipariş ettim hocam. İndirime yeni girdiği için böyledir umarım. İnşallah bir sorun çıkmaz.

@Kiznaiver hocam ilanda tükeniyor yazıyor. Acaba stoğu az olduğundan mıdır yoksa cidden herkes alıyor mudur?

Son düzenleme:
Sipariş ettim hocam. İndirime yeni girdiği için böyledir umarım. İnşallah bir sorun çıkmaz.

@Kiznaiver hocam ilanda tükeniyor yazıyor. Acaba stoğu az olduğundan mıdır yoksa cidden herkes alıyor mudur?
Hocam kuponda tükeniyor yazıyor ki zaten bu kuponu kullanamıyorsunuz.
1667998683493.png

@Kiznaiver Hocam mouse geldi ama sağ tıka basılmıyor. Sert olduğundan değil hiç basılmıyor yani ve yanlarında ki tuşların birine de aynı şekilde basılmıyor. :(
Çok garip. Sensör bozuktur, click algılamaz falan anlarım ama dediğiniz şeyin görülmesi neredeyse imkansız. İade etmekten başka çare yok, ikinci kez de alınmaz. Satıcıdan kaynaklı olabilir çünkü bu mouse'da böyle bir sorun bulunmuyor. En iyisi önceden yazdığım seçeneklerden birini almanız. Eğer mini mouse küçük gelirse Rival 3, gelmezse DA V2 Mini veya Viper Mini şeklinde.

Geri
Yukarı