DeathAdder V2 baş parmak kısmında titreme

Sakonzi

Kilopat
Daha fazla  
Yeni DeathAdder V2 satın aldım, farenin sağ başparmak konan kısmı sanki hareket ediyor/oynuyor/titreşiyor. bir de sağ tıkladığımda yay titreşimini hissediyorum gibi oluyor. Bu fareye sahip başkaları varsa bunlar normal mi sizde de oluyor mu yoksa değişim istemeli miyim?

@Galaxes Sanırım sizde de bu fareden vardı. Belki yardımcı olabilirsiniz :)

Yeni DeathAdder V2 satın aldım, farenin sağ başparmak konan kısmı sanki hareket ediyor/oynuyor/titreşiyor. bir de sağ tıkladığımda yay titreşimini hissediyorum gibi oluyor. Bu fareye sahip başkaları varsa bunlar normal mi sizde de oluyor mu yoksa değişim istemeli miyim?
Degişim isteyebilirsiniz hocam fakat bende öyle bir şey olmuyor.

Aynı sorun bende de var. İade edip yenisini aldım ve yine aynısı oldu. Sorun mu bilmiyorum.

Geçenler de İtopya da indirime girdi. O zamandan beri forum da bu mouse ile ilgili sorunlu konular açılıyor.

Size o Mouse'ı almayın dedim dinlemediniz(!)

Yeni konular

Geri
Yukarı