DeathAdder V2 baş parmak kısmında titreme

Bir de kulaklık almıştım oda sorunlu geldi, ikisini birlikte garantiye yolladım, servise yollayacaklarını söylediler.
Anladım. Ben de fareyi Arena Bilgisayar'a yollamıştım. Sıfır kutu ürün geldi. Bu sefer de DPI tuşundan yaylı, çok rahatsız edici bir ses çıkıyor. Bu markanın üretip üretip kontrol etmeden sattığını düşünüyorum artık bu ürünleri.

Anladım. Ben de fareyi arena Bilgisayar'a yollamıştım. Sıfır kutu ürün geldi. Bu sefer de DPI tuşundan yaylı, çok rahatsız edici bir ses çıkıyor. Bu markanın üretip üretip kontrol etmeden sattığını düşünüyorum artık bu ürünleri.

Sizin süreciniz nasıl işledi, sıfır kutu değişim kararı nasıl çıktı, İtopya'yı sürece dahil etmediniz mi, sürecinizi anlatabilir misiniz rica etsem.

Sizin süreciniz nasıl işledi, sıfır kutu değişim kararı nasıl çıktı, İtopya'yı sürece dahil etmediniz mi, sürecinizi anlatabilir misiniz rica etsem.
İtopya'yı sürece dâhil etmedim. [email protected] adresine sorunu anlatan bir e-posta yazdım. Anlaşmalı yurtiçi kargo kodu verdiler.

Kutunun içine arıza detayı, fatura gibi şeylerin yanında ekstra olarak Razer Support'tan gelen, bayinizden değişim isteyiniz mesajının çıktısını da ekledim. Bunun da etkisi olmuş olabilir.

3 Nisan'da gönderdim. 4 Nisan'da onlara ulaştı. 5 Nisan'da ise seri numarasıyla sorgu yaparak yenisiyle değiştirdirildiği bilgisine ulaştım.

Güncelleme: Değişim kararı çıktı, bu şekilde benzer sorunlar farkeden arkadaşlarda garantiye gönderebilir.

Ürün geldi ama ne gelmek, yırtılmış ve yamulmuş bir kutu içinde geldi. Sorunsuz olsun bari kutusu önemli değil dedim açtım. Bu sefer ise hem aynı esneme sorunu hem de başka arkadaşların bahsettiği orta tuş sesi ve makro tuşu sesi sorunu var… İtopya'nın bu indirimlerine zaten şüphe ile yaklaşıyordum ama bundan sonra fikrim kesinleşti. Bu indirimle satılan Razer ürünler sorunlu/iade/tamir görmüş ürünler. Kulaklıkla birlikte 700 liramı çöpe atmış oldum, bir daha İtopya'nın önünden bile geçmem!

Ürün geldi ama ne gelmek, yırtılmış ve yamulmuş bir kutu içinde geldi. Sorunsuz olsun bari kutusu önemli değil dedim açtım. Bu sefer ise hem aynı esneme sorunu hem de başka arkadaşların bahsettiği orta tuş sesi ve makro tuşu sesi sorunu var… İtopya'nın bu indirimlerine zaten şüphe ile yaklaşıyordum ama bundan sonra fikrim kesinleşti. Bu indirimle satılan Razer ürünler sorunlu/iade/tamir görmüş ürünler. Kulaklıkla birlikte 700 liramı çöpe atmış oldum, bir daha İtopya'nın önünden bile geçmem!
Hocam benimde dün elime ulaştı. Razer Deathadder v2 ve de bende de bahsettiğiniz sorunlar var. Siz iade etmeyi başarabildiniz mi neler yaptınız?

Hocam İtopya ile alakası yok. Sorun Razer'da. Yabancı videolara ve reddit'teki gönderilere bakın yabancılar da sorunu yaşıyor. Razer'ın kalite kontrol eksikliği var sanırım.

Hocam eğer satıcı yardımcı olmazsa, yardımcı olmadıklarına dair fotoğraf vs. gönderirseniz yardımcı olabileceklerini söylediler.

Şanslıymışsınız. Çok yaşayan var sorunu. Tekerlekte de sorun yok değil mi, ses sorunu falan?
Sorun Razer'da değil hocam. Bence sorun aldığımız yer ve o anki distribütörleriydi. Şuan distribütör değişti Razer ürünlerinde ve son distribütörün ürünlerinde böyle sorunlar yok. Kısacası defolu/iade mal satıyor her indirimde aldığımız yerler.

Son düzenleme:
Hocam benimde dün elime ulaştı. Razer Deathadder v2 ve de bende de bahsettiğiniz sorunlar var. Siz iade etmeyi başarabildiniz mi neler yaptınız?

Sorun Razer'da değil hocam. Bence sorun aldığımız yer ve o anki distribütörleriydi. Şuan distribütör değişti Razer ürünlerinde ve son distribütörün ürünlerinde böyle sorunlar yok. Kısacası defolu/iade mal satıyor her indirimde aldığımız yerler.
Son distribütör kim şu an?

Geri
Yukarı