DeathAdder V2 için Razer Gigantus V2 vs SteelSeries QcK Edge

bekolacim

Centipat
Daha fazla  
Ben deathvader V2 almayı düşünüyorum. Benim şu an kullandığım bir mouse pad var SteelSeries fakat hangi modeli olduğunu bilmiyorum QCK Edge gibi 3 yıldır kullanıyorum ve SteelSeries Rival 3 faremde takılmaya başladı. Ben de ikisini de değiştirmek istiyorum. Tekrar QCK Edge mi yoksa Razer Gigantus V2 mi alınır? Razer ile Razer olsun diye daha iyi oluyormuş diye duydum. Bu arada belki faremi değiştirmem Rival 3 kullanmaya devam ederim, o zaman değişir mi? Yani deathvader V2 üstüne Razer Gigantus V2 ise Rival 3 için SteelSeries QCK Edge olarak değişir mi? Ve benim şu anki mousepadim medium QCK Edge olduğunu düşünüyorum ve ölçüsü tam uyuyor aynısı Gigantus V2 de olur mu ölçüleri yani bu arada Razer'in daha iyi mousepadi varsa onu da atabilirsiniz.

Razer Gigantus V2

SteelSeries QcK Edge

Deathadder V2 kullandım, fazla tuş ihtiyacından Basilisk V2'ye geçtim. 8 yıl kadar QCK+ kullandım iki adet. Ardından Klasse Longteng'e geçtim. Deathadder V2 ile QCK'dan Longteng'e geçince çağ atladım resmen. Bütçeniz yetiyorsa öneririm:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Ben deathvader V2 almayı düşünüyorum. Benim şu an kullandığım bir mouse pad var SteelSeries fakat hangi modeli olduğunu bilmiyorum QCK Edge gibi 3 yıldır kullanıyorum ve SteelSeries Rival 3 faremde takılmaya başladı. Ben de ikisini de değiştirmek istiyorum. Tekrar QCK Edge mi yoksa Razer Gigantus V2 mi alınır? Razer ile Razer olsun diye daha iyi oluyormuş diye duydum. Bu arada belki faremi değiştirmem Rival 3 kullanmaya devam ederim, o zaman değişir mi? Yani deathvader V2 üstüne Razer Gigantus V2 ise Rival 3 için SteelSeries QCK Edge olarak değişir mi? Ve benim şu anki mousepadim medium QCK Edge olduğunu düşünüyorum ve ölçüsü tam uyuyor aynısı Gigantus V2 de olur mu ölçüleri yani bu arada Razer'in daha iyi mousepadi varsa onu da atabilirsiniz.

Razer Gigantus V2

SteelSeries QcK Edge

Şu an da v2'yi Gigantus V2 ile kullanıyorum. Xrades'in 70x30 mousepadinden geçtim. Kontrol olarak kabileyetim arttı onun dışında farklılık hissetmedim. Başka sorun varsa cevaplayabilirim.

Yeni konular

Geri
Yukarı