Elektronik Deathadder V2 Mini 199 TL

Firmadan Viper Mini ürünü satın aldım. Ürünle ve firmayla ilgili bir problem yok tavsiye ederim. Sonuçta 199TL'lik bir alışverişim oldu. Risk söz konusu olmaz fakat yüksek tutarlı alışverişleriniz için biraz daha araştırabilirsiniz. Müşteri hizmetlerine ilk arayışımda bağlandım her seferinde.

Ürüne gelecek olursak büyük bir elim yok ama ürün küçük. Logitech M185 kablosuz mouse'u herkes kullanmıştır muhtemelen onun ebatlarında.

Elim 17cm, claw grip ile gayet rahatım. Biraz sabretmek lazım, büyük fareden geçince ilk gün benim de elimi ağrıtmıştı.
Hocam benimde öyle maalesef, mouse bulmak biraz zor bu ele. Deathadder V2 büyük mü gelir sizce? Mini ile rahat mısınız? Şu anki farem küçük olduğu halde DAV2 Mini'den bir tık büyük. Tutuşum fingertip grip.

Hocam benim de öyle maalesef, mouse bulmak biraz zor bu ele. DeathAdder V2 büyük mü gelir sizce? Mini ile rahat mısınız? Şu anki farem küçük olduğu halde DAV2 Mini'den bir tık büyük. Tutuşum fingertip grip.

Açıkçası DA V2 büyük gelmişti biraz, palm ile çok sıkıntı olmuyor ama öyle de kullanamıyorum hiç. DA V2 Mini'yi yaklaşık 2 ay kullandım, bir seneden fazla süredir de Viper Mini kullanıyorum. Fingertip tutuyorsanız Viper Mini tercih edin.

Geri
Yukarı