DeathAdder V2 Mini vs Viper Mini

Bütçe
350

321

Centipat
Daha fazla  
Yeni bir fareye ihtiyacım var ama çok bir bilgim yok. Tutuşum oyna ve kullanım süresine göre palm ve claw olar değişiyor.
Elim 18.5x9 ölçülerinde. İki mouseden birini almayı düşünüyorum. Bütçem 300-350 TL. Hangisi önerirsiniz?

https://www.hepsiburada.com/razer-r...uncu-mouse-p-HBV000011ND09?magaza=Hepsiburada

Razer Viper Mini RGB Kablolu Oyuncu Mouse - Pckolik

Bence DeathAdder V2 Mini daha iyi grip tape Vs'de çıkıyor içinden ama simetrik Mouse'da rahat ediyorsan Viper Mini alabilirsin.

Bence DeathAdder V2 Mini daha iyi grip tape Vs'de çıkıyor içinden ama simetrik Mouse'da rahat ediyorsan Viper Mini alabilirsin.

Şu an büyük fare kullanıyorum, hangisininaha rahat bir tutuşu olur bilmiyorum.
Genişlik olarak hangisi daha rahat olur?

Deathadder V2 mini aldım 6 aydır falan kullanıyorum baya sevdim ben. Ben de Viper ile ikisi arasında kaldım Deathadder V2 Mini'yi tercih ettim. Yalnız Grip Tape çıkmasına dikkat ediyorsan satıcıya özellikle sor. Benim aldığım satıcı hiçbir yere yazmamasına rağmen Grip Tape çıkmadı. Gittim yazdım ürün de yok falan dediler geçiştirdiler. Gerçi satıcı Hepsiburada sorun olmaz sanırım.

Ben büyük fareye alışıktım bu fare gayet iyi geldi bana içiniz rahat olsun.

DeathAdder V2 Mini aldım 6 aydır falan kullanıyorum bayağı sevdim ben. Ben de Viper ile ikisi arasında kaldım. DeathAdder V2 Mini'yi tercih ettim. Yalnız Grip Tape çıkmasına dikkat ediyorsan satıcıya özellikle sor. Benim aldığım satıcı hiçbir yere yazmamasına rağmen Grip Tape çıkmadı. Gittim yazdım ürün de yok falan dediler geçiştirdiler. Gerçi satıcı Hepsiburada sorun olmaz sanırım.

Ben büyük fareye alışıktım bu fare gayet iyi geldi bana içiniz rahat olsun.

Ben Hb'den aldım bu hafta, grip tape çıktı.

compare-razer-deathadder-mini.jpgrazer-viper-mini-usp-chart-desktop.jpg

Genişlik olarak arada 2.5 mm var yani çok az bir fark. Şimdiye kadar asimetrik mouse kullandıysanız ve 50 TL daha az ödemek istiyorsanız DeathAdder, simetrik mouse istiyorsan Viper Mini.

Tuş ömrü, kutu içeriği olarak deathadder v2 mini sensörler aynıymış :)

Son düzenleme:

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı