DeathAdder V2 Mini vs Viper Mini

zvack

Hectopat
Makaleler
1
Arkadaşlar Amazon.com.tr ve RAZER Viper Mini RZ01-03250100-R3M1 8500 DPI 6 Tuş Chroma RGB Optik Siyah Kablolu Gaming Fare - inventus arasında kaldım. Viper Mini 150TL daha pahalı ama çok önemli değil. Ben Amazon'dan 550TL DeathAdder V2 Mini + tape gripli sipariş ettim fakat Viper Mini de çok gözüm kaldı o tasarımı ve daha popülerliği beni benden alıyor ne yapmam gerek? Şu an G203 Lightsync var ve tam oturuyor hangisini seçmeliyim, iptal edip Viper Mini almama değer mi? Fingertip ve arada sırada claw kullanırım. Bu ikisinden birini seçmem şart çünkü Razer istiyorum klavyem, kulaklığım ile uyumlu olması için bütçemde bu seviyede.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar Amazon.com.tr ve RAZER Viper Mini RZ01-03250100-R3M1 8500 DPI 6 Tuş Chroma RGB Optik Siyah Kablolu Gaming Fare - inventus arasında kaldım. Viper Mini 150TL daha pahalı ama çok önemli değil. Ben Amazon'dan 550TL DeathAdder V2 Mini + tape gripli sipariş ettim fakat Viper Mini de çok gözüm kaldı o tasarımı ve daha popülerliği beni benden alıyor ne yapmam gerek? Şu an G203 Lightsync var ve tam oturuyor hangisini seçmeliyim, iptal edip Viper Mini almama değer mi? Fingertip ve arada sırada claw kullanırım. Bu ikisinden birini seçmem şart çünkü Razer istiyorum klavyem, kulaklığım ile uyumlu olması için bütçemde bu seviyede.

Viper Mini.

Viper Mini inanılmaz pahalı şuan.

Arkadaşlar Amazon.com.tr ve RAZER Viper Mini RZ01-03250100-R3M1 8500 DPI 6 Tuş Chroma RGB Optik Siyah Kablolu Gaming Fare - inventus arasında kaldım. Viper Mini 150TL daha pahalı ama çok önemli değil. Ben Amazon'dan 550TL DeathAdder V2 Mini + tape gripli sipariş ettim fakat Viper Mini de çok gözüm kaldı o tasarımı ve daha popülerliği beni benden alıyor ne yapmam gerek? Şu an G203 Lightsync var ve tam oturuyor hangisini seçmeliyim, iptal edip Viper Mini almama değer mi? Fingertip ve arada sırada claw kullanırım. Bu ikisinden birini seçmem şart çünkü Razer istiyorum klavyem, kulaklığım ile

Razer DeathAdder V2 Mini ben kullanıyorum memnunum FPS oyunları da oynuyorum.​

Viper Mini inanılmaz pahalı şuan.
Bu ikisinden birini seçmeliyim mecburen sırf set olsun diye klavye ve kulaklığı Razer aldım, Mouse gibi belkide en önemli kısımda farklılık istemem açıkçası.

Bu ikisinden birini seçmeliyim mecburen sırf set olsun diye klavye ve kulaklığı Razer aldım, Mouse gibi belkide en önemli kısımda farklılık istemem açıkçası.
Hocam yapmayın ya, 400 IPS 50G den 250 IPS 30G ye düşüyorsunuz sırf marka için değmez :(
V2 Mini alın bari.

Yeni konular

Geri
Yukarı