DeathAdder V2 X vs DeathAdder V2 Mini

mustafa2783

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba, DeathAdder V2 X mi alayim yoksa DeathAdder V2 Mini mi almam lazim? Kararsiz kaldim, DeathAdder V2 X'in sensöru kotu mu? Cevaplarsaniz sevinirim iyi günler.

Son düzenleyen: Moderatör:
İkisi de iyi, eğer elin küçükse V2 mini bakabilirsin. Deathadder V2 X'e en hafif pili bile taksan ağırlığı 110-120 gramı aşıyor o yüzden ağır bir fare.

Son düzenleme:
V2x'in sensörü kötü değil, sadece biraz eski model bir sensör. Buna rağmen algılaması çok iyidir. Ayrıca bilgi kirliliğini önlemek adına belirteyim, V2x'i kendim kullanıyorum. Pilsiz ağırlığı 85 gramken AA pil ile ağırlığı 105 gram civarlarında, AAA pil ile daha düşük. Nispeten ağır bir fare, fakat skatezleri düzgün bir mousepad üstünde çok rahat kayacak ve ağırlığını hissettirmeyecek kadar iyi. Eliniz uzunsa V2x alın derim, eğer küçükse V2 mini sizin için daha iyi olur.

V2X'in sensörü kötü değil, sadece biraz eski model bir sensör. Buna rağmen algılaması çok iyidir. Ayrıca bilgi kirliliğini önlemek adına belirteyim, v2X'i kendim kullanıyorum. Pilsiz ağırlığı 85 gramken AA pil ile ağırlığı 105 gram civarlarında, AAA pil ile daha düşük. Nispeten ağır bir fare, fakat skatezleri düzgün bir mouse pad üstünde çok rahat kayacak ve ağırlığını hissettirmeyecek kadar iyi. Eliniz uzunsa v2X alın derim, eğer küçükse V2 mini sizin için daha iyi olur.

Merhaba dediğim gibi DeathAdder Essential kullanıyordum elim tam uyuyordu ve v2X le aynı boyda olduğu için v2X alacağım teşekkürler yanıtınız için bana çok yardım ettiniz. İyi günler.

Geri
Yukarı