Çözüldü Deathloop yükleme ekranında takılıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

TheworstD32132

Hectopat
RAM
16
Ekran kartı
Gtx 1650
İşlemci
Amd Ryzen 5 3550H
Oyun yükleme ekranında takılıyor nedense, kapatıp açtım gene aynı.
Oyun yükleme ekranında takılıyor nedense, kapatıp açtım gene aynı.
Oyunu bırakmak istemiyorum 4. saatine geldim .

Dosya Ekleri

• Ekran Görüntüsü (100).png
    Ekran Görüntüsü (100).png
    2,6 MB · Görüntüleme: 59
Son düzenleme:
Çözüm
O zaman ya oyunu silip yeniden yükleyeceksiniz ya da YouTube'da bu konu ile alakalı çözüm yolları olan YouTube videoları izleyerek deneyebilirsiniz.

2 defa sildim, SSD'ye de kurdum oyunu sürücüleri güncelledim yok hala takılıyor.
Uzun uğraşlar sonrasında sorunu çözdüm, ambient occlusion ayarını Nvdia'dan Amd'ye çektiğinde eski haline geri geldi.
Oyunu doğrulayın yani oyunun dosyalarını gözden geçirsin eksik olanı koyan bir özellik steamde ve epic gameste var doğrulamak uzun sürebilir ama belki bu hata gider.o da olmazsa silip yüklersiniz.

O zaman ya oyunu silip yeniden yükleyeceksiniz yada youtube da bu konu ile alakalı çözüm yolları olan youtube videoları izleyerek deneyebilirsiniz.

O zaman ya oyunu silip yeniden yükleyeceksiniz ya da YouTube'da bu konu ile alakalı çözüm yolları olan YouTube videoları izleyerek deneyebilirsiniz.

2 defa sildim, SSD'ye de kurdum oyunu sürücüleri güncelledim yok hala takılıyor.
Uzun uğraşlar sonrasında sorunu çözdüm, ambient occlusion ayarını Nvdia'dan Amd'ye çektiğinde eski haline geri geldi.

Son düzenleme:
Çözüm
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı