Oyun Deceptus 54 TL DLC Anahtarı Alma

insann

Hectopat
Oyun hakkında bilgim yok ama tatlış bir oyuna benziyor. Belki bu bahaneyle de oyuna başlarsınız. https://store.steampowered.com/app/2073830/Deceptus/ Öncelikle buradan oyunu kütüphanenize ekliyorsunuz.
Deceptus Game Pack Giveaway Sonra "Get key" e basıp birkaç saniye bekliyorsunuz ve çıkan kodu https://store.steampowered.com/account/registerkey ya burada ya da PC' de "Ürün Etkinleştir" kısmından etkinleştiriyorsunuz. Paketin oyuna kattıkları:
  • All Levels Unlocked
  • +5 New Mini Levels
  • +200 In-game Coins
  • +5 Free Power Up Cosmetics

Oyun hakkında bilgim yok ama tatlış bir oyuna benziyor. Belki bu bahaneyle de oyuna başlarsınız. https://store.steampowered.com/app/2073830/Deceptus/ öncelikle buradan oyunu kütüphanenize ekliyorsunuz.
Deceptus Game Pack Giveaway sonra "get key" e basıp birkaç saniye bekliyorsunuz ve çıkan kodu https://store.steampowered.com/account/registerkey ya burada ya da PC'de "ürün etkinleştir" kısmından etkinleştiriyorsunuz. Paketin oyuna kattıkları:
  • All levels unlocked.
  • +5 New mini levels.
  • +200 ın-Game Coins.
  • +5 Free Power up cosmetics.

Teşekkürler hocam aldım. Daha önce bu Alienware sitesini görmüştüm ama her hafta ya da her ay böyle ücretsiz oyun veriyor mu? Amerika saatine göre mi key vermeye başlıyor mesela? Tam bir bilginiz var mı ya da bu hususta bir rehber vs yapmayı düşünür müsünüz?

Teşekkürler hocam aldım. Daha önce bu Alienware sitesini görmüştüm ama her hafta ya da her ay böyle ücretsiz oyun veriyor mu? Amerika saatine göre mi key vermeye başlıyor mesela? Tam bir bilginiz var mı ya da bu hususta bir rehber vs yapmayı düşünür müsünüz?
Hocam tam bilmiyorum ama önceden Dead By Daylight ( Tam emin değilim ama büyük ihtimalle vermişti), Human Fall Flat ( Kesin verdi.) gibi oyunlar vermişti. Bize de takip etmek düşüyor :D. Ama www.gamerpower.com sitesini kullanarak ücretsiz oyunları görebilirsin.

@jhnnwman
Ben neredeyse 1 yıldır pasif üyesiyim(forumlara falan katılmıyorum sadece günlük görev ve oyunlar için oradayım)bilgi verebilirim.

Site içinde para birimi gibi "arp"leriniz var.

Üye olduktan sonra her gün giriş yaparak, Steam oyunlarını oynayarak(3 oyun oluyor genelde tanesi 25 arp veriyor)günlük görevleri yaparak veya Twitch yayıncılarını izleyerek arp kazanabilirsiniz.

Detaylı bilgi için:

-Her hafta giveaway başlığı altında oyun içi içerik veya oyun veriyorlar ama bunlar çok önemli şeyler olmuyor ve çabuk bitiyor.(bazen Cities:Skylines gibi veya DBD:200 blade point gibi daha değerli şeyler olabiliyor ama nadir.)

"Game vault"diye bir olay var bu çok daha önemli.
Mesela 2500 arp kastınız bir ay boyunca ve 3 oyundan birini seçebiliyorsunuz, bunlar bazen AAA oyunlar da olabiliyor mesela ben geçen ay ücretsiz "High on Life" aldım.

Mesela bu ay Game vault şöyleydi:
Marvel Midnigt Suns: 2800 Arp
Starship Troopers: Terran Command 2100 Arp
Togges 2200 Arp

Mecbur birini seçmek zorunda değilsiniz ben bu ay hiçbir oyunu beğenmedim arp'mi diğer aya saklıyorum.

Edit: Game Vault yanında Tier 3, Tier 4, Tier 1 gibi ibareler de görebilirsiniz.
Bu seviyede olmadan bu oyunları talep edemezsiniz demektir.
Lifetime arp ve harcanabilir olarak 2 arp türü vardır.
Lifetime seviyenizi belirler harcanmaz hep orada kalır diğeri harcama olarak kullanılabilir.

Fakat bu işin de şöyle bir sorunu var sitede çok bot var ve buna pek önlem alamıyorlar.
Key'ler mesela GMT: 00 24 Ocak'da açılıyor diyelim bize göre 24 Ocak 3.00 oluyor.
Açılır açılmaz 5 dakika içinde Key'i aldınız aldınız yoksa tüm stock bitiyor.(Ama zaten 3 dakika boyunca site çöktü :D)

Bir de son olarak Steam 50 veya 30 euro muydu neydi emin değilim öyle bir şey vardı belli bir arp karşılığında ama çok önemsemedim çünkü bu sadece belli ülkelerle sınırlı ve Türkiye bu ülkeler arasında değil.

Arp'leri isterseniz site içi kozmetik eşyalar için de kullanabiliyorsunuz.

Bu sistem düzgün işlese aslında çok güzel bir forum sistemi Technopat da böyle bir şey yapsa daha geniş kitlelere yayılabilir ama kalite düşer mi bilemiyorum.

Son düzenleme:
@jhnnwman
Ben neredeyse 1 yıldır pasif üyesiyim(forumlara falan katılmıyorum sadece günlük görev ve oyunlar için oradayım)bilgi verebilirim.

Site içinde para birimi gibi "arp"leriniz var.

Üye olduktan sonra her gün giriş yaparak, Steam oyunlarını oynayarak(3 oyun oluyor genelde tanesi 25 arp veriyor)günlük görevleri yaparak veya Twitch yayıncılarını izleyerek arp kazanabilirsiniz.

Detaylı bilgi için:

-Her hafta giveaway başlığı altında oyun içi içerik veya oyun veriyorlar ama bunlar çok önemli şeyler olmuyor ve çabuk bitiyor.(bazen Cities: Skylines gibi veya DBD: 200 Blade point gibi daha değerli şeyler olabiliyor ama nadir.)

"Game vault"diye bir olay var bu çok daha önemli.
Mesela 2500 arp kastınız bir ay boyunca ve 3 oyundan birini seçebiliyorsunuz, bunlar bazen AAA oyunlar da olabiliyor mesela ben geçen ay ücretsiz "high on Life" aldım.

Mesela bu ay Game vault şöyleydi:
Marvel midnigt suns: 2800 arp.
Starship troopers: Terran command 2100 arp.
Togges 2200 arp

Mecbur birini seçmek zorunda değilsiniz ben bu ay hiçbir oyunu beğenmedim arp'mi diğer aya saklıyorum.

Fakat bu işin de şöyle bir sorunu var sitede çok bot var be buna pek önlem alamıyorlar.
Key'ler mesela gmt: 00 24 Ocak'da açılıyor diyelim bize göre 24 Ocak 3.00 oluyor.
Açılır açılmaz 5 dakika içinde Key'i aldınız aldınız yoksa tüm stock bitiyor.(ama zaten 3 dakika boyunca site çöktü :D)

Bir de son olarak Steam 50 veya 30 euro muydu neydi emin değilim öyle bir şey vardı belli bir arp karşılığında ama çok önemsemedim çünkü bu sadece belli ülkelerle sınırlı ve Türkiye bu ülkeler arasında değil.

Arp'leri isterseniz site içi kozmetik eşyalar için de kullanabiliyorsunuz.

Bu sistem düzgün işlese aslında çok güzel bir forum sistemi Technopat da böyle bir şey yapsa daha geniş kitlelere yayılabilir ama kalite düşer mi bilemiyorum.

Kral adamsın! On numara güzel bilgiler için teşekkür ederim. Zahmet edip uzun uzun yazmışsın çok sağ ol.

Yeni konular

Geri
Yukarı