Dede Makedonyalıysa Makedonya vatandaşlığı alınabilir mi?

Guevara

Hectopat
Daha fazla  
Benim dedem Makedonya doğumlu ama vatandaşlığı yok. Neden olduğunu bilmiyorum ama annemin dediğine göre şu an alabilir dedem vatandaşlığını alabilirse ben de Makedonya vatandaşı olabilir miyim?

Benim dedem Makedonya doğumlu ama vatandaşlığı yok. Neden olduğunu bilmiyorum ama annemin dediğine göre şu an alabilir dedem vatandaşlığını alabilirse ben de Makedonya vatandaşı olabilir miyim?
Ne yapacaksınız ?
Mağaraya geri dönüp orangutan agalarla mı takılmacalar :d

Biliyorum kızgın atmayın ve biri şuna anlatsın demenize gerek yok.

Deden çok yaşlı ama deden vatandaşlık alsa bile sen alamazsın.

Orada doğman gerekiyor.

Yada anan baban oralı olacak.

Benim halam Amerikalı, kuzenim Amerikalı fakat ben alamıyorum.

Hocam ben de aynı durumdayım birkaç akrabam bu işle uğraşıyorlar. En son bu işle ilgilenen bir avukat bulmuşlardı Bursa'da. Kişi başı 17.000 TL alıyor adam. Avukatın iletişim bilgileri bende yok fakat bir gelişme olursa buraya yazarım. Hocam web sitesini buldum; www.bayardanismanlik.com

Son düzenleme:
Anneannem, dedem, teyzem, dayım, kuzenlerim Almanya'da ve Alman vatandaşlığı ben alamıyorum mesela :D
siz alırsınız hocam zorlayın annenizi kullanın birşekilde alırsınız.

Bence alman vatandaşlığı alıp İsveç, Norveç, Danimarka'dan birine gitmelisiniz :p

Almanlara gıcık oluyorum. Almancaya gıcık oluyorum, Almanyadan nefret ediyorum.
Avrupanın ağır abisi gibi dolaşıyorlar.

Amerika patronluk taslıyor. İngiltere... Biliyorsunuz bize daldılar. İsveç, Norveç, Danimarka en iyisi

Ne yapacaksınız?
Mağaraya geri dönüp orangutan agalarla mı takılmacalar :d

Biliyorum kızgın atmayın ve biri şuna anlatsın demenize gerek yok.

Deden çok yaşlı ama deden vatandaşlık alsa bile sen alamazsın.

Orada doğman gerekiyor.

Ya da anan baban oralı olacak.

Benim halam Amerikalı, kuzenim Amerikalı fakat ben alamıyorum.

Kesinlikle öyledir. Yunanistan ile olan bölge olayı biterse Avrupa birliğine girebilir belki.

Hocam şöyle bir link buldum ne kadar doğru bilmiyorum ama bir göz atın isterseniz. Anladığım kadarıyla eğer dedeniz vatandaşlık alırsa anneniz veya babanız kimin babasıysa artık vatandaşlık alabilir gibi duruyor onlar alırsa sizde alma hakkı kazanırsınız gibi duruyor. Benim anladığım bu.

Yeni konular

Geri
Yukarı