Dedem yüzünden uyuyamıyoruz

Autistic Boy

Kilopat
Makaleler
24
Arkadaşlar dedemde bir takım mikrobik rahatsızlıklardan dolayı babam ona antibiyotik içirmişti ve dedem 96 yaşında ancak gece ve gündüzü bile şaşırıyor. Antibiyotik onun beynine kalıcı hasar mı verdi? Yani gereksiz yere ya babamı yada beni sürekli her 5 dakikada bir çağırıyor. Onun yüzüne söylüyorum gece oldu artık sende uyu bizde uyuyalım, her 5 dakikada bir çağırıp durma anlamıyor musun? Diyorum devam ediyor yani bu işin şakası yok arkadaşlar ciddiyim son 1-2 aydır bu durum devam ediyor rezalet bir durum yani geceleri sakin zamanımızdı şimdi o da gürültüye döndü. 2 Haftadır antibiyotik vermiyoruz beyni normale dönsün diye hala dönmedi çıldıracağım artık. Ayrıca bazen saatin gecesinde televizyonda gördüğü bir takım yazıları rastgele olarak sesli okuyor bizde duyuyoruz doğal olarak birde yüksek sesle konuşuyor korkuyoruz yani bu durumdan. Babam veya ben soruyoruz neyin var? Ne istiyorsun? Niye çağırdın? gibi şeyler söylüyoruz dedem "Başbakan!" falan dedi bir haber açıktı oradan bir cümleyi söyledi yani durum ne kadar vahim bilmiyorum.

Anlattıklarım size troll gibi geliyor olabilir ama öyle bir şey söz konusu değil. Cidden dedemde böyle beyinsel bir sıkıntı var ve geçmiyor ne yapmamızı önerirsiniz?

Antibiyotiği kendi kafanıza göre mi verdiniz ? Yoksa doktor kontrolünde mi verdiniz ? Eğer babanız kendi kafasına göre antibiyotik verdiyse diğer açtığınız konularıda göz önünde bulundurarak söylüyorum ki ailecek bi psikoloğa görünmenizde fayda var. Bunu hakaret, terbiyesizlik olarak algılamayın art niyetle söylemiyorum.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı