Panikatak hastasıyım, askerlik yapamıyorum, çürük raporu verecekleri için dedem kızacak

Melihbay0

Attopat
20 yaşındayım lise mezunuyum. Herhangi bir mesleğim anneanne ve dedem büyüttü hep evde büyüdüm. Asosyal yetiştirildim. Panikatak hastasıyım. Bedelli askerliği bile yapamıyorum. Hava değişimi aldım şimdi tekrar gideceğim fakat yine duramam elimde değil. Çürük raporu verecekler ve dedem bu duruma çok kızacağı için eve de geri dönemem. Bankada 550 bin TL param var ne yapmamı önerirsiniz? Eşyalı bir ev mi tutmalıyım eşyasız mı? Bekara ev de vermiyorlar. Sağ olsun anneannem ve dedem büyütmüş ama daha kötü oldu. Sosyal fobim var. Ya bilmiyorum siz bir büyüğüm olarak veya mantıklı bir insan olarak ne yapmamı önerirsiniz?

20 yaşındayım lise mezunuyum. Herhangi bir mesleğim anneanne ve dedem büyüttü hep evde büyüdüm. Asosyal yetiştirildim. Panikatak hastasıyım. Bedelli askerliği bile yapamıyorum. Hava değişimi aldım şimdi tekrar gideceğim fakat yine duramam elimde değil. Çürük raporu verecekler ve dedem bu duruma çok kızacağı için eve de geri dönemem. Bankada 550 bin TL param var ne yapmamı önerirsiniz? Eşyalı bir ev mi tutmalıyım eşyasız mı? Bekara ev de vermiyorlar. Sağ olsun anneannem ve dedem büyütmüş ama daha kötü oldu. Sosyal fobim var. Ya bilmiyorum siz bir büyüğüm olarak veya mantıklı bir insan olarak ne yapmamı önerirsiniz?

Niye kızacaklar ki ben bunu biraz mantıksız buldum git dedenle konuş bu hastalığım yapamıyorum de bence burada bana göre yine söylüyorum bence burada kızılacak bir şey yok hastasın. Ben sadece bunu söylemek istiyorum hocam. İyi sosyaller.

Niye kızacaklar ki ben bunu biraz mantıksız buldum git dedenle konuş bu hastalığım yapamıyorum de bence burada bana göre yine söylüyorum bence burada kızılacak bir şey yok hastasın. Ben sadece bunu söylemek istiyorum hocam. İyi sosyaller.
öyle kızgın biri kızsa iyi bütün aileye yayacak 20 günlük askerliği bile yapamadı diyecekler ne çalışıyor ne birşey yapıyor diyecekler ama elimde değil onlar beni böyle yaptı ama kabullenmezler desem bile

Geri gitmezseniz bakaya olarak sürekli karşınıza çıkacak, çürük almak faydalı olabilir lâkin kendinizi biraz zora sokun 24 gün çok değil dayanabilirsiniz.

Öyle kızgın biri kızsa iyi bütün aileye yayacak 20 günlük askerliği bile yapamadı diyecekler ne çalışıyor ne bir şey yapıyor diyecekler ama elimde değil onlar beni böyle yaptı ama kabullenmezler desem bile.

Allah şifa versin yine gidin şansınızı deneyin belki kantinde vs. durursunuz.

Öyle kızgın biri kızsa iyi bütün aileye yayacak 20 günlük askerliği bile yapamadı diyecekler ne çalışıyor ne bir şey yapıyor diyecekler ama elimde değil onlar beni böyle yaptı ama kabullenmezler desem bile

O parayla üniversite okunur bence. 4-5 yıl hem kafanı dinlemiş olursun hem kendini geliştirirsin.

öyle kızgın biri kızsa iyi bütün aileye yayacak 20 günlük askerliği bile yapamadı diyecekler ne çalışıyor ne birşey yapıyor diyecekler ama elimde değil onlar beni böyle yaptı ama kabullenmezler desem bile
O zaman çürük almak biraz iyi olabilir. Ama bence kendinize bir yöntem bulun sakinleşmek için bir şeyi düşünün. Biraz kendini sıkarak yapabilirsin bence.

Geri gitmezseniz bakaya olarak sürekli karşınıza çıkacak, çürük almak faydalı olabilir lâkin kendinizi biraz zora sokun 24 gün çok değil dayanabilirsiniz.
abi inan çok zorladım 4 gün kaldım dayanmaya çalıştım ama yok yapamıyorum 4gün çok az yemek yiyebildim stresten reflü oldum duramıyorum sakinleştirici veriyorlar yine duramıyorum bunalıyorum

Allah şifa versin yine gidin şansınızı deneyin belki kantinde vs. durursunuz.
komutan habercim yapıyım seni dedi ama yine duramadım sağol iyi dileğin için

abi inan çok zorladım 4 gün kaldım dayanmaya çalıştım ama yok yapamıyorum 4gün çok az yemek yiyebildim stresten reflü oldum duramıyorum sakinleştirici veriyorlar yine duramıyorum bunalıyorum
O zaman git konuş dedenle burada haklısın kardeşim dayanamıyorsun hastalık o kadar kolay değil ben gider konuşurdum hastasın burada HASTA dedene söyle bi kendini senin yerine koysun tabi saygı çerçevesinde konuş dedenle büyük senden.

Ben 2020 temmuz 1 de gittim 6 ay pandemi olduğundan full haftasonları nöbetteydik dayanamıyorsan bunu bölük komutanına bildir çürük versin hiçbirşey sağlıktan önemli değil o öyle demiş yok bu böyle demiş desinler ne yaşadığını sen ve Allah bilir kardeşim..

Geri
Yukarı