Dedeme 5.000 TL telefon önerisi

Bütçe
5000

Assions

Decapat
Makaleler
2
Daha fazla  
Merhaba. Dedeme uygun fiyatlı telefon bakıyorum (çok pahalı istemiyor) bütçem şu an 5k. Dedem şu an iPhone 4 kullanıyor ve onun gibi ekranı küçük olan, cebe rahat sığan telefon istiyor. Bu konuda bana yardımcı olabilir misiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Küçük ekran pek kalmadı ya. Samsung S10e'lerin temiz 2. ellerine bakılabilir. Biraz güncelliğini yitirmiş bir cihaz ama dedeye yetecektir tahminimce.

Merhaba. Dedeme uygun fiyatlı telefon bakıyorum (çok pahalı istemiyor) bütçem şu an 5k. Dedem şu an iPhone 4 kullanıyor ve onun gibi ekranı küçük olan, cebe rahat sığan telefon istiyor. Bu konuda bana yardımcı olabilir misiniz?
Yenilenmiş IPhone 6-7 ler çok uygun fiyata 32-64gb versiyonları satılıyor bazı yerlerde. Zaten dedeniz için alacağınızdan çokta fazla depolamaya ihtiyacınız olmaz gibi.

Yenilenmiş iPhone 6-7'ler çok uygun fiyata 32-64 GB versiyonları satılıyor bazı yerlerde. Zaten dedeniz için alacağınızdan çok da fazla depolamaya ihtiyacınız olmaz gibi.

32 GB yeter ona. Bakacağım iPhone 7'lere.

Son düzenleyen: Moderatör:
Güncelleme desteği 1,5 ay sonra kesilecek. Dedenizin daha uzun süre kullanması için 8'in altına düşmeyin. Apple'lar Android gibi değil. Bir YouTube indirirken bile "en az iOS x sürümü olması lazım" diye hata veriyor. Ben uyarımı yapayım karar sizin.
8 benim bütçeme göre çok pahalı gelir. 4800 4900tlyi yenilenmiş iphoneye vermek istemem daha ucuzu dururken. Güncellemesi önemli ddğil zaten yaptığı tek şey arama yapmak.

Yeni konular

Geri
Yukarı