Deep Cool Beta11 Fan Nasıldır?

Şu an stok fan kullanıyorum oyun oynarken 80 dereceyi falan görüyor. Bu ürünü alırsam sıcaklık değerleri düşer mi işlemcimin?
O soğutucunun stok fandan bile kötü performans gösterebileceği kanısındayım.

Sıkıntının stok fandan olduğuna eminseniz biraz daha ekleyip bunu alın:

Sıkıntının stok fandan olduğuna eminseniz biraz daha ekleyip bunu alın:
Başka neyden kaynaklanabilir ki ? Ben zaten bunu almak istiyorum ama birisi Fx-6300'e uyumlu değil demiş o yüzden vazgeçtim.
Bütçen ne kadar?
150'ye kadar yolu var.

Başka neyden kaynaklanabilir ki ? Ben zaten bunu almak istiyorum ama birisi Fx-6300'e uyumlu değil demiş o yüzden vazgeçtim.

150'ye kadar yolu var.
AM3+ uyumlu olduğu belirtilmiş yani FX-6300 ile uyumludur. Epeydir bilgisayarı temizlemediyseniz bi tozunu alıp termal macun yenilemekte fayda olabilir.

AM3+ uyumlu olduğu belirtilmiş yani FX-6300 ile uyumludur. Epeydir bilgisayarı temizlemediyseniz bi tozunu alıp termal macun yenilemekte fayda olabilir.
Temizledim ya değişmiyor ısı değerleri. En fazla 83 falan oluyor ordan sonra kapatıyor bilgisayar kendini zaten. Çok kafam karıştı bir kaç kişi yazmış AM3+ uyumlu yazıyor ama işlemcime uymadı falan diye.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı