Deep Cool CAPTAIN360 Sıvı Soğutucu Nasıl?

280CFM hava üflüyor 3 fanlı kocaman radyatöre bir bir sogutucu. İyi sogutma saglayacagı şüphesiz. 40dB (A) ses seviyesi belirtilmiş. Tam yük altında biraz ses yapabilir. Bu sogutucuyu hangi kasa ile kullanacaksınız hocam ?

aerocool xpredator kasayla kullanıcam 5 gün sonra elime ulaşıcak ama sıkıntı şu ki ben onu nerede taktırıcağımı bilmiyorum kendim takamam herhalde :(

Zorlanacağınızı zannetmiyorum zaten öyle bir durumda yardım isterseniz elimizden gelen desteği veririz.

Öncelikle iyi forumlar, Deep Cool CAPTAIN360 Sıvı Soğutucu sipariş ettim. Kullanan arkadaşlar bana görüşlerini söyleyebilir mi ve montajı kolay mı?
Merhaba,
Ben de bu sıvı soğutma modelini almayı düşünüyorum. Forumda gezerken bu konunuza rastladım.
Benim en çok merak ettiğim 2 şey var. Fanlar orta hızda çalışırken fan sesi nasıl hocam? Aşırı rahatsız edici bir ses geliyor mu?
Kafama takılan 2. şey ise pompanın sesi.Bazı kişiler pompadan cızırtı geldiğini, rahatsız edici derecede bir ses çıktığını söylüyor.
Soğutması muhtemelen başarılıdır. Benım kafama takılan tek şey ses olayı. :) Yardımlarınız için teşekkür ederim.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı