Deep cool CC560 alınır mı?

Bütçe
750-1000

Şayir

Decapat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba.
Konu uzun oldu sanırım kusura bakmayın. Kasa önerisi verebilir misiniz?
ASUS Prime B450M-A II AMD AM4 DDR4 Micro ATX anakart ve RX 6700 için kasa önerisi.
Aşağıdaki kasa önerildi uygun mudur sizce?

Anakartınızın tek SYS_FAN girişi var ve fanların hepsini oraya takınca güç az geldiğinden titreme yapıyor hafif. Fan kontrolcü de almanız iyi olur.

Onun dışında güzel kasa fiyatına göre.

beyler yorumlarınız için teşekkürler. elimde şu kasa var. bir arkadaş bu kasa tırt hava çıkışı yok felan dedi . siz ne düşünüyorsunuz ? bununla devam etme ekran kartına yazık diyorsanız ilk attığım kasayı hemen sardırayım.
bahse konu kasa ;

beyler yorumlarınız için teşekkürler. elimde şu kasa var. bir arkadaş bu kasa tırt hava çıkışı yok felan dedi . siz ne düşünüyorsunuz ? bununla devam etme ekran kartına yazık diyorsanız ilk attığım kasayı hemen sardırayım.
bahse konu kasa ;
Bu tarz tabutları gömmek lazım. Zorunlu kullanım durumlarına karşı neyse denir ama imkan varsa sistem bütünlüğü açısından kasa güncellenmeli.

Tamamdır. Size hiç linki atmamışım gibi davranalım. Onayladığınız kasayı temin ediyorum. Technopat ailesine yine teşekkür ederim.

Bu tarz tabutları gömmek lazım. Zorunlu kullanım durumlarına karşı neyse denir ama imkan varsa sistem bütünlüğü açısından kasa güncellenmeli.

üstad çok konu dışı . Konuya yazdım fakat yardımcı olan olmadı. Bir fikir verme ihtimaliniz var mıdır ?

Elimde RX 6700 olacağı için şu anda kasada bulunan RX 560 BIOSTAR.. tek fanlı. Sizce ben bu ekran kartını satmaya kalkışsam aşağı yukarı ne tür bir fiyat belirlemeliyim? Yaklaşık olarak 4 yıldır kullanıyorum fakat herhangi bir mining işlemi görmedi. Sadece oyun vs için kullandım.

Son düzenleme:
Elimde RX 6700 olacağı için şu anda kasada bulunan RX 560 BIOSTAR.. tek fanlı. Sizce ben bu ekran kartını satmaya kalkışsam aşağı yukarı ne tür bir fiyat belirlemeliyim? Yaklaşık olarak 4 yıldır kullanıyorum fakat herhangi bir mining işlemi görmedi. Sadece oyun vs için kullandım.
Sahibinden üzerinden bu GPU için ortalama fiyatlara bakmalısınız. Şu fiyattan diyemiyorum haliyle.

Bu kasada iki tane SSD girisi yok mu? Sadece tek bir parca gordum. Bileniniz var midir?
Tüm bilgilere yer verilmiş.

Yeni konular

Geri
Yukarı