Deep Cool Earlkase nasıldır?

technician06

Hectopat
Arkadaşlar merhaba, bu kasayla ilgili net bir bilgiye ulaşamadım. Kullananlar varsa yorumlarını alabilir miyim? Sormak istediğim ilk olarak kasa yeteri kadar fan alıyor mu? Çünkü önü tamamen kapalı gibi duruyor. Bir diğeri ise stok fanda LED bulunuyor mu? Teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu tarz önü kapalı kasaları önermem, hava almıyorlar. Cooler Master H500, Cooler Master MB511, Aerocool Airhawk Duo, Dark Guardian tarzı önü ızgaralı hava sirkülasyonu güzel kasalar öneririm. Bu 4 kasadan birini bütçenize göre seçebilirsiniz.

Önü kapalı değil, altta kocaman hava deliği var. Bilip bilmeden öneri yapmayın, ayrıca 260TL'ye distribütörü tarafından satılıyor. Bu fiyata bence yine aynı firmanın ürünü Dukase V3 hariç rakipsiz bence.

Onu tam kestiremedim. Dukase V3'te listemde fakat ondada kapak var sanırım kapak kapalı olarak kullanılamıyor hava girmesi için?
Önü kapalı değil, altta kocaman hava deliği var. Bilip bilmeden öneri yapmayın, ayrıca 260TL'ye distribütörü tarafından satılıyor. Bu fiyata bence yine aynı firmanın ürünü Dukase V3 hariç rakipsiz bence.
Bu tarz önü kapalı kasaları önermem, hava almıyorlar. Cooler Master H500, Cooler Master MB511, Aerocool Airhawk Duo, Dark Guardian tarzı önü ızgaralı hava sirkülasyonu güzel kasalar öneririm. Bu 4 kasadan birini bütçenize göre seçebilirsiniz.
Bütçe olarak onlar biraz aşıyor maalesef. teşekkür ederim.

Vay arkadaş ben fotoğraflara bakıp görmedim zaten o ‘deliği’ değil mi? Almıyor kardeşim almıyor. O delik dediğin yerden hava almayacak kasa doğru düzgün. Fanları statik basınç fanları mı? Ben kendim kullandım bu tarz kasalara tövbe ettim. Bilip bilmeden öneri yapmayın demişsin bir de. Önü mesh olmayan kasa kolay kolay hava alamaz. Fiyatına bir şey diyemem ben bütçesine göre öneriler yaptım tercih arkadaşın tercihi.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı