Deep Cool güç kaynağı nasıldır?

Tamamen kendi fikrim;
Hazır sistemlerde çokça kullanılıyor. Markanın da yeni olduğunu duydum. Ben biraz şüpheli yaklaşıyorum. Ucuz ürün geliyor bana. PSU çok önemli ben kaliteli bir şey almanı tavsiye ederim. Sessiz bir model al bence almışken uzun yıllar kullan.
PK550D yapısal olarak iyi bir PSU'dur. Bu fiyat bandında rakibi yok zaten. He üstüne 100-150 TL koyun diyecekler varsa ürün paylaşsınlar. Yapısal olarak değerlendiririz.

Ayrıca hazır sistemlerde daha çok PF serisi kullanılıyor. Onları zaten önermiyorum. Farklı konularda da belirttim.

Birde bu model var
Alınabilir, ancak artık tercih 650 watt ve üstü olmalı bütçe mümkünse.
Neden hocam

Kendi sistemimde 750W olanını kullanıyorum. 2 aydır ses ya da performans olarak bi sıkıntıyla karşılaşmadım. 2 ay önce 1100 tl ye almıştım.

PF ile PK farkı nedir

Kendisi hakkında doğru düzgün review yok ama PK'nın içini incelediğimde 900 TL civarında group regulated olmayan bir PSU görüyorum ve en azından DC-DC kartı var üstünde. Piyasa şartlarına göre hayal gibi bir şey bu fiyata. Bulk capi görünmüyor masmavi, marka ve modelini göremiyorum yazı olarak. Alın geçin. PF alınmaz çünkü yazdıklarımın tam tersi geçerli.

Özetle PK daha iyi. Bu tarz bilgilendirmeleri normalde yapmıyorum kafanız karışabilir diye. Madem sordunuz.

Edit: PF750 için geçerli değil bu yazdıklarım. PF550 için geçerli. İkisinin PCB dizaynı farklı.

Kendisi hakkında doğru düzgün review yok ama PK'nın içini incelediğimde 900 TL civarında group regulated olmayan bir PSU görüyorum ve en azından DC-DC kartı var üstünde. Piyasa şartlarına göre hayal gibi bir şey bu fiyata. Bulk capi görünmüyor masmavi, marka ve modelini göremiyorum yazı olarak. Alın geçin. PF alınmaz çünkü yazdıklarımın tam tersi geçerli.
550w yeterli olur mu sisteme
Rx6600
İntel core i3 12100f
16 gb ram

Çok rahat yeter. Alabilirsiniz.
Birde bunu begenmistim

Geri
Yukarı