Deep cool LE600 sıvı soğutma alınır mı?

Bedirhan21314

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar bu sıvı soğutmayı buldum.

1800TL bu sıvı soğutmayı yaklaşık 3-4 yıl falan kullanmayı planlıyorum o kadar yıl beni götürürmü yoksa 600 TL daha verip.

Bunumu almalıyım? Kasa hava akışı ortalama çok da iyi değil yazın daha da sıcak oluyor ve yazın çok daha fazla kullanacağım 600TL daha fazla verip sizce MSI mı almalıyım bütçe sıkıntı değil. İşlemcim 5 5600.

5600 için kule tipi soğutma yeterli. İlla sıvı soğutma alacağım dersen DeepCool tavsiye ederim. Bu modelin aydınlatması tek renk bunu da hesaba kat. Arbg olan modeli MSI ile aynı fiyatta.

5600 için kule tipi soğutma yeterli. İlla sıvı soğutma alacağım dersen DeepCool tavsiye ederim. Bu modelin aydınlatması tek renk bunu da hesaba kat. Arbg olan modeli MSI ile aynı fiyatta.

İkisi arasında çok fark olur mu korktuğum şey sızdırma sorunu tüm sistem çöpe gider ve sistemdeki tüm parçalarda RGB var bu yizden gene MSI düşünüyorum.

LE500 bir sorun cikmadigi surece goturur yillarca, butceni zorlamaya gerek yok.
Sızdırmasından korkuyorum sadece sistemi alırken çok zorlandım ama şükürler olsun artık öyle sıkıntım yok, argb desteğinden dolayı msi düşünüyorum çok fark yoksa aralarında soğutma olarak

Alınabilir. Birkaç test buldum dereceler iyi. i9-12900K gibi bir işlemcide 35 derece gösteriyor. Testlerde bir yanlış mı var diye içimden geçirmedim değil.

2500TL civarı önerebileceğiniz sıvı soğutma varmı başka?

Bir ust surumunu alabilirsin LE500'un. LS bir ust serisi.

Alınabilir. Birkaç test buldum dereceler iyi. i9-12900K gibi bir işlemcide 35 derece gösteriyor. Testlerde bir yanlış mı var diye içimden geçirmedim değil.

İ9 da öyle bir şey bu sıvı soğutma için mümkün değil :D

Kasana sığıyorsa bunu al geç derim.
Ölçüleri kaça kaç bulamadım ben

Geri
Yukarı