Deep Cool Smarter Kasa Arka Panel Sorunu

vrundula

Kilopat
Yer
Toronto
Daha fazla  
Meslek
Statistician
Selamlar arkadaşlar, perşembe günü sipariş ettiğim Deep Cool Smarter bugün elime ulaştı fakat kasanın arkasına bakınca arka panel olmadığını gördüm. İlk defa bilgisayar topladığım için arka panelin ek olarak mı satın alındığını bilmiyorum. Yardımcı olursanız sevinirim.

4LWjjq.jpg

Son düzenleme:
Resim gözükmüyor. Arka braket' den bahsediyorsunuz sanırım. Anakartın içerisinden çıkar braket. Olan sisteminizi yeni kasanıza taşıyacaksınız anladığım kadarıyla. Eski kasanızda ki braket' i söküp yeni kasanıza takabilirsiniz.

Resim gözükmüyor. Arka braket' den bahsediyorsunuz sanırım. Anakartın içerisinden çıkar braket. Olan sisteminizi yeni kasanıza taşıyacaksınız anladığım kadarıyla. Eski kasanızda ki braket' i söküp yeni kasanıza takabilirsiniz.

Yeni sistem toplamaya çalışıyorum. Resim için özür dilerim. Anakartın içinden çıkar demeniz içimi rahatlattı, teşekkür ederim.

Hocam kasa ile ilgili uzun zamandır video aramaktayım ama bulamadım. İnternette bu kasa ile ilgili hiç video yok. Sizden ricam eğer kasanın videosunu çekip youtube a koyarsanız çok makbule geçer. Teşekkürler cevabınızı bekliyorum.

Hocam kasa ile ilgili uzun zamandır video aramaktayım ama bulamadım. İnternette bu kasa ile ilgili hiç video yok. Sizden ricam eğer kasanın videosunu çekip youtube a koyarsanız çok makbule geçer. Teşekkürler cevabınızı bekliyorum.

Maalesef video çekme imkanım yok ancak "Kullanıcı İncelemeleri" adlı bölümüne incelememi koyabilirim. İsterseniz bana burdan merak ettiklerinizi sorun ben size Facebook, Twitter gibi platformlar üzerinden cevap vereyim.

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı