Deep Freeze olan internet kafe güvenilir mi?

Swordyyx

Decapat
Daha fazla  
Ben şehrin en iyi internet kafesindeyim. Deep freeze var. Steam hesabıma ve Riot hesabıma girdim. Bir çıkar mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Deepfreeze aslında internet kafe de kullanıcı değişikliğinde hesapları en iyi koruyan programdır. Bilgisayar tam olarak kapandıysa deepfreeze bilgisayarı sıfırlayacaktır hesabınızdan yana sorun çıkmaz şayet bilgisayar uyku modu veya beklemede ise çıkmayabilir.

Suren bitince veya kalkinca her neyse bilgisayari resetle oyle git.

Deepfreeze aslında internet kafe de kullanıcı değişikliğinde hesapları en iyi koruyan programdır. Bilgisayar tam olarak kapandıysa deepfreeze bilgisayarı sıfırlayacaktır hesabınızdan yana sorun çıkmaz şayet bilgisayar uyku modu veya beklemede ise çıkmayabilir.

Kullanıcı değişikliği için mi bilgisayarı korumak için mi? 😀

Son düzenleme:
Zaten her girdiğim hesabın şifresini resetliyorum. Riot ve steame giriyordum zaten sadece.

Suren bitince veya kalkinca her neyse bilgisayari resetle oyle git.

Kullanıcı değişikliği için mi bilgisayarı korumak için mi? 😀

Ben çocukken komşu çocuğumuza kapanan bir internet kafe bilgisayar satmıştı içinde deepfreeze vardı ve şifresini vermemişler sadece bilgisayarın şifresini vermişler. Çocuk hiçbir oyunda ilerlemesini kaydedemiyordu ne yapsa kapatıp açınca bilgisayar ilk geldiği hale dönüyordu oradan biliyorum programı. Ne yaptıysak kaldıramamıştık tabii o zamanlar yıl 2007 idi şu an nasıl bilmiyorum ama aynı programdır. Evet kullanıcı değişikliği sürekli farklı insanlar gün içinde oturup farklı oyunlar oynayıp kendi hesaplarını kullanıyorlar bazıları fark etmeden virüslü dosyalar bile indiriyor olabilir dolayısıyla deepfreeze hem bilgisayarı hem de gün içinde oturan insanları korur.

Zaten her girdiğim hesabın şifresini resetliyorum. Riot ve Steam'e giriyordum zaten sadece.

Resetlemenize gerek yok hocam iki aşamalı girişi açın her hesabınızda aynı şifreyi kullanmayın örneğin e-posta ile oyun hesabınız farklı olsun bir sorun çıkmaz.

@Swordyyx
Hocam dediğim gibi süren bitince veya kalkınca bilgisayarı resetle öyle git.
Deepfreeze programı hangi durumda kaydetildiyse o duruma geri dönecek bilgisayar. Bunu internet kafedeyken denersin bir ara.

Ben çocukken komşu çocuğumuza kapanan bir internet kafe bilgisayar satmıştı içinde deepfreeze vardı ve şifresini vermemişler sadece bilgisayarın şifresini vermişler. Çocuk hiçbir oyunda ilerlemesini kaydedemiyordu ne yapsa kapatıp açınca bilgisayar ilk geldiği hale dönüyordu oradan biliyorum programı. Ne yaptıysak kaldıramamıştık tabii o zamanlar yıl 2007 idi şu an nasıl bilmiyorum ama aynı programdır. Evet kullanıcı değişikliği sürekli farklı insanlar gün içinde oturup farklı oyunlar oynayıp kendi hesaplarını kullanıyorlar bazıları fark etmeden virüslü dosyalar bile indiriyor olabilir dolayısıyla deepfreeze hem bilgisayarı hem de gün içinde oturan insanları korur.
Hocam oysaki DeepFreeze programın kurulum dosyasını açsaydınız kaldırabilirdiniz. :)

@Swordyyx
Hocam dediğim gibi süren bitince veya kalkınca bilgisayarı resetle öyle git.
Deepfreeze programı hangi durumda kaydetildiyse o duruma geri dönecek bilgisayar. Bunu internet kafedeyken denersin bir ara.

Hocam oysaki deepfreeze programın kurulum dosyasını açsaydınız kaldırabilirdiniz. :)

Ahaha o zamanlar çocukluk ne anlarız bilgisayardan deepfreezeden Windows XP'den. Sonrasına deepfreeze kaldırmıştık her ay format atılır dı virüs bulaşırdı bozulurdu bilgisayar. :D programı kaldırmaya çalışırdık şifre isterdi kapatmaya çalışırdık şifre isterdi :D

Geri
Yukarı