"Deep Web" temalı sitenin adı nedir?

Cagannnn

Decapat
Yer
Tristan da Cunha
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Dün Instagram'da bir site görmüştüm, hack yapan bir kaç eleman vardı ve videoda sitenin adı yazıyordu. Paylaşılan postun altında da sitenin adı yazıyordu. Siteye dün girdim ama geri çıktım, zamanım yoktu. Sitede tek gördüğüm şey sol üstte sitenin adı ve "Türkiyenin Deep Web'i" yazıyordu. Sitenin adını hatırlamıyorum, bilen varsa yardımcı olabilir mi? Sitenin adında "red" geçiyor ve sonu .org ile bitiyor. Lütfen yardımcı olun çok merak ediyorum.

Hocam eğer tarayıcı üstünden bir siteye girdiyseniz, CTRL+h yaparak geçmişden bakabilirsiniz.

İşte dedim ya, site içerğine göre.

Şikayet etme planınız saçma geldi hocam site de Türkiye'de erişime kapatılmıştır site sahibinden öyle hackerim deyip sitesini paylaşmak her yiğidin yapabileceği bir şey değil "red ve org" kelimelerini geçirdiniz büyük ihtimal "red hackers" grubundan bahsediyorsunuz kendilerine çok karışmayın hocam eski zamanlarda çok görüyordum babamın gazetelerinde.

RedHack - Vikipedi buradan da detaylı bakabilirsiniz hocam.

Şikayet etme planınız saçma geldi hocam site de Türkiye'de erişime kapatılmıştır site sahibinden öyle hackerim deyip sitesini paylaşmak her yiğidin yapabileceği bir şey değil "red ve org" kelimelerini geçirdiniz büyük ihtimal "red hackers" grubundan bahsediyorsunuz kendilerine çok karışmayın hocam eski zamanlarda çok görüyordum babamın gazetelerinde.

RedHack - Vikipedi buradan da detaylı bakabilirsiniz hocam.
RedHack'den bahsetmiyorum emin olun, herhangi bir hacker değil bu. Bilmiş gibi davranmayın lütfen, onlar değil.

Yeni konular

Geri
Yukarı